Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A párom volt felesége miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom volt felesége miért nem képes még évekkel később sem feldolgozni a válásukat? Tudom, hogy az "én hibám", de már továbbléphetett volna.

Figyelt kérdés

Mikor megismerkedtem a párommal, tudtam, hogy van két kicsi gyermeke és egy pocsék házassága (az első gyerek becsúszása után összeházasodtak). A második gyerek is becsúszott, akkor már folyt egy válóper, de végül a párom visszalépett, nem volt szíve a gyerekeivel kiszúrni, mert a feleségének se munkája, se pénze, se lakása nem volt.

Nem vagyok rá büszke, de nagyon egymásba szerettünk és azóta is boldogok vagyunk. A megismerkedésünk után 1 hónappal a párom beadta a válást és mielőtt még komolyra fordult volna a kapcsolatunk, ki is mondták azt. A volt felesége ezt még most sem tudta feldolgozni. Gyakorlatilag egy alkalmat sem képes kihagyni, hogy minket, főleg engem okoljon a történtekért. Azt sem veszi észre, hogy így a gyermekeit is elmarja maga mellől.

Nem tudom, mit csinálhatnánk vagy csinálhatnék, hogy normalizálódjon a helyzet. Egy darabig azt reméltem, hogy majd az idő megold mindent, de mára már kiderült, hogy ez nem így van.


2014. szept. 5. 15:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Abban igazad, hogy tovább kellett volna lépnie, viszont még az első gyerek becsúszhatott, de, hogy a másik is? Ez már csak duma. Amúgy valahol belekalkulálhattad volna ezt, mivel a 2 gyerek örök kapocs köztük, nem tudjátok kikerülni őt.
2014. szept. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Miért ne okolna téged a történtekért, ha egyszer te vagy az oka. Ezt fogadd el, hogy mindig is te leszel a hibás, és mindig is szúrni fogja a szemét e te létezésed.
2014. szept. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Nyilvan azert mert ket gyerekkel kicsit rosszabb helyzetben van parkereses meg mindenfele teren mint te. Volt mar ugy hogy a pasi akit szerettel otthagyott? Na o is azt erzi.
2014. szept. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Azt még se várhatod, hogy szeresse a szeretőt aki miatt elváltak...
2014. szept. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Én elhiszem, hogy fáj neki, hogy elhagyták, de 12 év már elég sok ahhoz, hogy feldolgozza. A gyerekek lassan már találkozni sem akarnak vele, mert folyton csak engem szíd, azt mondják erre nem kíváncsiak. Én mindig fontosnak tartottam, hogy tartsák a kapcsolatot, de így mégis hogyan és minek?

Nem azt várom el, hogy szeressen, de az már túlzás, hogy már azért is engem hibáztat, amiért nem fejezte be a középiskolát és nem kap normális munkát.

2014. szept. 5. 15:32
 6/17 anonim ***** válasza:
26%
Akkora kamugép vagy mint a ház:xD
2014. szept. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%

Egy kapcsolat létrejöttéhez és tönkremeneteléhez is két ember kell. A harmadik már csak akkor léphet a képbe, ha a kapcsolatba hiba csúszik.


A válásért csakis ők ketten felelősek. Lehet hogy a párod benne maradt volna egy alig működő, zűrös házasságban ha te nem jössz, de attól még nem lennének boldog házasok.


Sajnos ezt nagyon kevesen képesek elfogadni. Mindig könnyebb a másikat hibáztatni. Önmagukban keresik legutoljára a hibát.


A párodnak és az exének kellene ezt megbeszélnie. Nem zárták le rendesen ezt a házasság dolgot, tüske maradt az asszonyban.

2014. szept. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%

Tonkre ment az elete. Legyen halas nektek?

Sajnos, sok no nem birja feldolgozni, azt, hogy elhagyjak, foleg ha az egy masik szemely miatt tortenik. Ti boldogok vagytok, O nem. Es ezt latja, hallja a gyerekektol, rosszul esik neki.

Megertem, ot valamilyen szempontbol. Igy ismeretlenul is remelem, ratalal a boldogsagra a sajat erdekeben leginkabb.

2014. szept. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os!

Ha kamunak tartod, akkor kérlek ne is fáraszd magad a válasszal! Ha esetleg van valami használható ötleted, gondolatod akkor viszont beszólogatás helyett azt írd le kérlek. Köszönöm!

2014. szept. 5. 15:38
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Most olvasom, hogy mar 12 eve tart ez az allapot(leirhattad volna) es hat a gyerekek is hozzatok kerultek, az irasodbol nezve.

Nos...akkor O mar nem igazan fog valtozni.

2014. szept. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!