Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A 14 év együtt eltöltött idő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 14 év együtt eltöltött idő, munka a nem saját nevemen lévő házban stb . ennyi? Ha a tulajdonos párom kimondja hogy vége, menj a fenébe nem kellesz már. Lehet valamilyen anyagi követelésem?

Figyelt kérdés
14 éve élek párkapcsolatban . Anno a nagy szerelemben 26 évesen költöztem a páromhoz. Megélhetés reményében hoztuk össze az ő házában a munkahelyem a vállalkozásom ami később mellékállás lett. Az utolsó két három évben a párom mindent megtesz azért hogy lépjek le, de sajnos nem igazán tudok menni mivel nem mehetek az utcára a nagyvilágba. Pályáztam budapesti munkahelyre és szeretném vinni megtartani a kézműves vállalkozást ami igaz nem megy, de mégis van valami amiből talán majd meg lehetne élni.
2014. okt. 10. 06:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
szerintem nem is az a gond, h mit vihet es mit nem, hanem , hogy nincs hova mennie...
2014. okt. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

1. Ő felszámolja neked a lakhatási költségeket.

2. Te felszámolod neki a házi munkát.

3. Ő felszámolja neked a a vállalkozár bérleti díját.

4. Te felszámolod neki a heti 2x szexet, részletesen feltüntetve az extrákat.

...

Nem lehetne inkább kulturáltan megegyezni?

Jogilag nézve egyébként neked egyvalami jár. A szád. Az jár.

2014. okt. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Most mégis mi járna, 2-3 éve megtűr és ingyen laksz ott, ha jár is valami, vesd össze egy pesti albérlet árával és lehet meglepődsz.
2014. okt. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Hát engem anno nem a kosz fészekből emeltek ki hogy összeköltöztünk.Ő beteg volt akkor haltak meg a szülei, depresszióba esett. Nekem volt rendes munkahelyem stb. Akkor adta el falun a szülői házát és pánikolt hogy egyedül kell megcsinálnia az eladási, költözési dolgokat. 66 KM -RE tőle laktam és akkor választás elé állított. /ha te nem jössz , jön valaki más.- ha szeretnél akkor már rég itt lehetnél/ így a nagy szerelemben jöttem ide. Ezt én köszönjem meg? kikérem magamnak. és azt is hogy lakhattam nála. mind-ha egy kupiból emelt volna anno. No szóval azért ragaszkodtam ehhez a helyhez mert igen is én csináltam fizikailag szinte mindent aminek nyoma is van. nem könnyű elhagyni csapot papot, és igen ragaszkodtam a vállalkozáshoz ami igen csak nagy munka volt létrehozni is és fenttartani. Nézd én 40 éves vagyok ő 48 éves . megfertőzte hogy akad neki sexuálisan 20. 20éves környéki sex kapcsolat. nehéz elviselni de ez van. szerintem valami tisztességes valami az elinduláshoz azért járna nekem. nem vihetem el az udvart a térkövet a kaput a lépcsöt a beépitett konyhabutort a mühelyemböl a gépet a virágokat. nem tartom igazságosnak hogy egy valaki azt mondja vége akkor menj ahova akarsz.
2014. okt. 11. 03:44
 15/18 anonim ***** válasza:

"ha te nem jössz , jön valaki más"


Mit szerettél te ebben az emberben 14 évig??

2014. okt. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Kedves poszt tolók, ha valaki privát üzenetet ír, vegye már a fáradságot, hogy odafigyeljen pár dologra:

- a durva helyesírási hibák felb****ák az agyamat

- ha valaki nem tud 2-3 mondatot összefüggően, értelmesen leírni, az is felb****a az agyamat

- ma minden és mindenki felb****a az agyamat

Kérdező, ti szépen váljatok ketté, ez a tiszta munka.

2014. okt. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell semmi, a házból , de el kell mennem elindulásnak pedig szükségem van pénzre. KB 250000 ft ra. amit még becsületből is megilletne.
2014. okt. 12. 05:09
 18/18 anonim ***** válasza:

Mint már elmondtam, pusztán az "ottlakásért" nem igényelhetsz semmit, visszaköltözhetsz ahonnan jöttél. (Persze ennek az egésznek van egy emberi oldala is, saját fiatal éveidet rá áldoztad, amúgy meg elvárható hogy együttműködjön a költözésben, stb.)


Azonban utána azt írod, hogy a házon jelentős mértékű felújítást végeztél, amelynek nyoma van. Nos, ennek az ellenértékét már nyugodtan követelheted tőle. Nyilván a járólapot, csempét már nem tudod levenni a falról.


(5-ös 2014-10-10 08:03 válaszoló voltam)

2014. okt. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!