Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit mondjak a gyerekeknek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Mit mondjak egy 2 és egy 6 éves gyereknek hogy apa elhagy minket egy másik nőért????
2014. okt. 22. 20:44
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Én vagyok a felesége 14 év után elhagy minket egy másik nőért.Hogy mondjam meg a gyerekeknek hogy meg is értsék????
2014. okt. 22. 20:52
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
1-2 ? Szerintem: egyszerűen, kevés szóval, indulatoktól mentesen: Apa elköltözik, máshol szeretne lakni. Majd néha meglátogat. (a másik nőt nem kell mondani, majd találkoznak vele, és apa elmondja)
2014. okt. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Légy szíves, minden dühöd ellenére se azt mondd, hogy apa elhagy minket. Meg hogy egy másik nőért.

Próbáld azt kidomborítani, hogy apa ugyanúgy szeret titeket! A gyerekek hajlamosak magukat okolni (rossz voltam?), és ezt te sem akarhatod, egy életre nyomot hagy bennük.

2014. okt. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%
Apa már nem szeretm engem, a feleségét, ezért elköltözik, de titeket (remélhetőleg :D) ugyanúgy szeret, és látogat
2014. okt. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanebben a helyzetben voltam. Nekem hazudoztak arról hogy hol van. Sokkal rosszabb volt, BPD-m lett tőle..


Szóval szerintem ha elmondod nekik, akkor csak annyit mondj, hogy apa máshol fog lakni, de ettől még fogtok találkozni. Remélem nem fogja őket nagyon bántani a dolog.:/

2014. okt. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A nehéz felfogású hozzászólok kedvéért még egyszer elmondom hogy én vagyok a feleség 14 év után a szerető miatt elhagy minket.A többi hozzáoszlást köszönöm
2014. okt. 22. 21:05
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

A két éves nem tudom megfogja-e érteni.Nyilván fura lesz neki,hogy apa egyszercsak nincs ott.

Gondolom meg is fogja viselni,és ez a viselkedésén fog látszódni.

A hat éves nyilván már jobban fogja érteni ha elmagyarázod neki,de őt ismegfogja viselni.

Szerintem az igazat mondd.

Magyarázd el neki szépen,hogy apa már másik nénit szeret,de attól,hogy nem lesz itt veletek,őket még ugyanígy szereti.

Tudom,hogy ez rettentő időszak neked,de a gyerekekkel légy türelmes!

Kitartást kívánok és lelki erőt.

2014. okt. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm.igazatok van ,szépen nyugodtan,csak az igazat.
2014. okt. 22. 21:10
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen. Csak mondd meg. Azután pedig jobban figyelj oda a gyerekeidre. Jó? Velük, a munkáddal és a háztartással foglalkozz. Ha nem akar visszajönni a férjed, akkor hagyd, hogy más jöjjön. De ne engedd bárkinek, hogy beléphessen az életetekbe. Ne fogadj el akárkit. Ha nincs hamarosan senkid, az nem baj. A gyerekeid a legfontosabbak. És Te.
2014. okt. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
42%

A gyermekeid a fonotsak. Ha képes őket lecserélni egy nőre, akkor hagy menjen. A gyerekekkel foglalkozz!


Az Úr áldjon!

2014. okt. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!