Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit mondjak a gyerekeknek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Mit mondjak egy 2 és egy 6 éves gyereknek hogy apa elhagy minket egy másik nőért????
2014. okt. 22. 20:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem titeket hagy el,csak teged!A gyerekekkel fogja tartani a kapcsolatot-gondolom.Szerintem ezt apa dolga lenne elmondani a gyerekeknek,esetleg mindketten-felnött ember modjara.
2014. okt. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha beírod keresőbe, hogy "pszichológus, hogyan mondjam meg a gyereknek válás" egy csomó ezzel kapcsolatos cikket, kérdés-választ kidob. Érdemes lenne ezeket elolvasni, ha gondolod. Ennyit leszűrtem belőle, hogy azt nem szabad mondani, hogy anya meg apa nem szereti már egymást.
2014. okt. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Annyit mondj, apa elköltözik, máshol szeretne élni. De legjobb lenne, ha mind a ketten ott lennétek, amikor elmondjátok nekik. A 2 éves nem fogja megértenni, mit mondtok, ő még nagyon kicsi, úgy fogadja el a helyzetet ahogy van. Gyorsan fog alkalmazkodni. A 6 éves lesz a nehezebb eset. De szerintem a "másik néni" szöveget hagyjátok ki. Nem rájuk tartozik.
2014. okt. 23. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

En nem mondtam semmit. Egyik nap par ora alatt osszepakoltam es leleptem tole. A gyerek fel se fogta. Kesobb osszejottem a jelenlegi ferjemmel es apanak szolitja mert nagyon szereti. Az igazi apja is viszi ket hetente, o neki Masik apa. Nem csinalt belole nagy ugyet. 4 eves amugy, mikor elkoltoztem 1,5 eves volt.

Nalatok viszont lehet a 6 eves mar erzekeli es ragaszkodik. Annyit mondj, hogy apa elkoltozik de nagyon szeret es majd jon latogatni.

2014. okt. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!