Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nagyon szeretem a családom de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jazzlatin kérdése:

Nagyon szeretem a családom de a párom nem szeret már ugy érzem belehalok mintha nem is ő lenne . Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

11 Éve jöttünk össze életem szerelmével.. Mindennél fontosabb volt számomra . 17 Voltam... Ő 28 . A családom tiltott de egy év alatt ugy megszerették mint engem .Ahogy mesélt a gyerekkorárol hogy milyen rossz körűlmények között nőtt fel és nagyon szereti a családot. Aztán ahogy teltek az évek körmös lett .. Elment egy szalonba dolgozni És hát engem lenéztek a munkatársai ... Főleg egy lány volt aki ful gazdag soha semmit nem ért el a maga erejéből... Közben apa meghat de hirtelen leszarta kidobott .... Kiderűlt hogy terhes . És megszületett a lányom Lara :) kibékültünk neveltük 3 éves volt aztán ujra dolgozott de otthon tök jo volt minden de a ful gazdag csaj nyitott szalont és odament Akkor ugy lehordott sminkelte magát bulizni vágyott velem soha sehova nem jött azt mondta 10 ev szar volt az életébe kigúnyoltak engem azt mondta haggyam élni és elmentem külföldre ... Eltelt 1 év a barátnő megutálta .. Engem keresett persze azt hittem megváltozott hazaköltöztem csak a családom meg őt is szeretem de sokszor nagyon csúnyán megbántotam ő is ahogy összejöttünk ő már egyáltalán nem közeledett bármit is tettem semmit nem értékelt .. Annyit könyörögtem meguntam és elköltöztem most külön vagyunk hiv minden segitsek megyek is mindenben segitek meg néha ott is alszok de a párom azt mondja nem szeret nem akar kibékülni .. Azt mondja keressek mást . De neki senki nem kell ő neki nincs szüksége senkire ezt mondja .. Rossz voltam rengeteget megbántottam feleslegesen . Egy éve próbálkozok . van értelme ? mi a helyes út szeretem de már annyira semmibe sem néz hogy az hihetetlen mint férfit . De mint apa : mennyek vásárolni neki meg mennyünk ide oda . Néha ottalszom de ha hozzáérek eldobja a kezem .

......:(


2014. okt. 26. 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem kene konyorognod neki mert nekem ebbol amit csinal qz jon le h csak kihsznal teged keress egy normais not aki szeret remelem jorra fordul minden
2014. okt. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szia.

párszor elolvastam de nem sikerült kigoboznom.

te vagy a férfi?

2014. okt. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ha igen akkor bocsi csak nem volt egyértelmű.

született egy lányotok ?

és ő ugyanúgy bulizgatott meg leszart utána?

amikor a te apukád meghalt cserben hagyott?

ha ezek igy voltak akkor szerintem keress mást, a lányotokhoz meg ha lehet kérj közös felügyeleti jogot, tölst sok időt vele.

2014. okt. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ja azt kihagytam h a kislanyodnak akkor is az apja maradsz sot ha tenyleg olyaokat csinal bulinstb akkor talan magadhoz is veheted
2014. okt. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mindíg ír minden nap szintehogy mizu meg hogy mennyek le ha ott vagyok ugy teljesen normális .. de semmi vontodás nimcs felém azt mondja nem akar tölem semmit én meg szenvedek .. közben ha ránézek szeretem de már nem azt a nőt látom hanem egy olyat aki televan vágyakkal és hogy ha próbálok hozzáérni akkor nemár de minek hiv oda meg mit akar igy ? Szerintetek ?
2014. okt. 26. 19:06
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint -mert én sem tudtam eldönteni ki vagy te a történetben - 11 évvel vagy fiatalabb a párodtól, és mint apa funkcionálsz. Nem mindegy mivel bántottad meg sokszor és csúnyán. Ha még mindig szereted, amivel megbántottad azt a tüskét húzd ki. Kérj bocsánatot, vidd el valahová legyetek ketteseben.

Mindennek van értelme, csak akarni kell és tenni érte.

Mond el neki őszintén mit szeretnél, ha gyűlölne nem menne veled sehova.

2014. okt. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

folytatás...


Nem kérdezné meg, hogy vagy mi újság veled.

2014. okt. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én vagyok a férfi igen és mindenhová elviszem meg pénzt is adok már március óta próbálkozom de azt mondja nem akar együtt lenni velem . De ha mindennap ott lennék azt sem bánja csak ne mindennap aludjak ott meg ne érjek hozzá !!! Normális dolog ez mit érez egy ilyen nő ??
2014. okt. 26. 19:24
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem ugy jön le hogy a nő még mindig nagyon sértődött rád és mint ahogy irtad ha hozzáérsz eldobja a kezed és nem érhetsz hozzá. Bizonyára lehet hogy még szeret téged de ne várd el tőled hogy engedje magát hogy testileg közeledj hozzá, ez egy olyan falyamat amikor ha tényleg szereted bizonyitanod is kellene neki hogy felolvaszd a jeget.
2014. okt. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jobb, ha lenyeled a békát. Nem szeret, évekig sértődöttet játszik, de menj segíteni, hozzál pénzt, menjetek vásárolni (gondolom te állod a cehhet). Kihasznál, amíg tud. Tied a gyerek egyátalán, vagy kakukkfióka?
2014. okt. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!