Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Komolyan képesek lemondani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan képesek lemondani a gyerekről, ha?

Figyelt kérdés

Egyes férfiak komolyan képesek lemondani a gyerekről, akit x évig a sajátjukként neveltek, ha kiderül, hogy nem az övék?

Szegény gyerek nem tehet semmiről, max az anyja. Nem kis trauma lehet, hogy akit az egyik nap még apunak szólított, az másnap már látni se akarja, és eltűnik az életéből.

Nem alakul ki semmilyen családi kötelék?

Miért?


2014. okt. 27. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Figyelj ez gondolom attol is fugg hogy mennyi ideig nevelte nem mindegy hogy egy ev vagy mondjuk tiz.De gondolj bele megtudja hogy nem az ove pl. egy ket eves gyerek, megnosul lesz sajat gyereke. Miert kockaztatna a csaladi eletenek boldogsagat azert hogy a nem verszerinti gyerekkel tartja a kapcsolatot. Nyilvan a gyereknek van egy apja aki miutan megtudja hogy az ove gondoskodik rola meg egy anyja is aki sejthette hogy ez kiderul osszetori a csaladi eletet. Szoval a nonek kell megbirkozni a lelkiismeretevel.
2014. okt. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%

Rossz közegben mocorogsz. Akit csak ismertem a környezetemben, és nevelt kakukkfiókát, egytől egyig felnevelte a sjaátjaként-és tudta, hogy nem az övé.

És becsülettel, minden nehézséggel és örömmel együtt a sajátjaként tekintett a gyerekre.


Nekem sem volt a nagyapám az édes vérszerinti nagyapám-mégis a világon talán őt szerettem a legjobban gyermekként.

2014. okt. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező szerintem inkább az a baj, hogy komolyan vannak olyan nők akik képesek más gyerekét rásózni valakire?

Átveri a gyereket meg állítólagos párját is.

Trauma férfinek és kivetíti a gyerekre. Én valahol megtudom érteni,nem tud a gyerekre úgy nézni mint előtte.

2014. okt. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
A gyerek ilyenkor a férfi megaláztatásának és kihasználásának élő bizonyítványa. Persze, hogy nem ő tehet róla, de az érzelmeket nem nagyon lehet befolyásolni. Szerintem az első sokk után azért senki nem fordítana szívesen hátat az addig szeretett gyereknek, de van, amikor nincs más választása. Ha mondjuk egy megcsalás miatt szakít a nővel, az általában már csak bosszúból is kijátssza a "nem a te gyereked, semmi közöd hozzá" lapot.
2014. okt. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

*A gyerek ilyenkor a férfi megaláztatásának és kihasználásának élő bizonyítványa.


Főleg ha tudja, hogy nem az övé-mi?


Menj máshová a szokásos fröcskölödéseddel.. Szamár vagy és az is maradsaz.

2014. okt. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Utolsó telesen igaz az a válasz mi bajod van vele?
2014. okt. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez embertől is függ. Meg hogy hány évig nevelte, milyen a kapcsolatuk. Van olyan eset, amikor az általad leírtak történnek és van aki nem hagyja el a gyerekét e miatt.
2014. okt. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés ihletett?

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Én nőként teljes mértékben a kérdezőnek adok igazat. Nem az ő gyereke, ne kelljen már élete végéig sajátjaként kezelnie. A gyereket sajnálom persze, ő nem tehet semmiről, de azért az "apával" se lehessen már mindent megcsinálni.

2014. okt. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, a kérdésedben a válasz: "Szegény gyerek nem tehet semmiről, max az anyja." - ez tökéletesen így van. Most már ugye csak arra kellene javaslat, hogy hogyan lehet ilyenkor a gyerekkel semmiféle genetikai rokonságban nem lévő kvázi-apának szétválasztani a semmiről se tehető gyereket az aljas hazug saját anyjától, illetve, hogy ez általában jó ötlet lenne-e...


Az előbb belinkelt kérdéssel is ez volt a baj, hogy az "anyucik" teljes mellszélességgel tudták ostorozni a kérdezőt érzelmi alapon, de ugyanakkor egyetlen gyakorlati tanácsot sem tudott adni egyik se, hogy hogyan nézzen ki ez a valóságban, annak figyelembe vételével, hogy a vétkes szívjon csak, ne a két vétlen.

(mondjuk volt már olyan, hogy valakiről 16 évesen derült ki, hogy nem is az apja a genetikai apja, és ott a gyerek simán elhajtotta a görénylelkületű csaló anyját a vérbe egyszer és mindenkorra, és az apja mellett döntött - de ugye ehhez 16 évesnek kell lenni, egy kettő vagy egy négy éves esetén nem megy a dolog)


Miért Kérdező, Te hogyan gondolnád a folytatás lehetőségét miután a nő lebukott, hogy becsapta és akár évekig kihasználta a férfit?

2014. okt. 28. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!