Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem a közös lakásunkban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem a közös lakásunkban, a szobámban kikapcsolta az áram, fűtés és kábeltévét is mert közöltem vele, hogy válni akarok tőle. Mit tehetek ezek ellen?

Figyelt kérdés
2014. nov. 1. 19:16
 1/8 intrepid ***** válasza:
31%
Fizeted a közös rezsi felét?
2014. nov. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Hogyhogy, nem tudod visszakapcsolni?
2014. nov. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
A neveden van a lakás?
2014. nov. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Visszakapcsolod.
2014. nov. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Nàlunk detto..lekapcsolta az áramot kihúzta a netet..

Ma is fenyeget hogy holnap nem vihetem a lànyaimat strandra (ingyenes mert ott dolgozok)hogy szabit kér utànunk jön..de ő ha dolgozok àllandoan az anyjàhoz mennek üres lakàsra jàrkk haza..évek ota szeretethiànyom van.mondja utàl mondtam én is ...de vàllni nem akar mondja megöl elvàgja a torkom mev sose lehetek boldog ha az övé nem akkor màsé se lehetek..

Fenyeget kirugat a mhelyemről eltöri a bankàrtyàm stb.nagyon durva dolgokat a gyerekek előtt..aztàn letagadja..de mondtam ha a gyereket pszihologus kivizsgàlja megmondjàk hogy fenyegeti az anyàt meg megüti..most se engedi hogy lefeküdjenek..fejhallgatoval zenét hallgatok ne keljen a cirkuszàt de kapsolgatja a làmpàt a gyerekek meg itt àllnak nem tudnak feküdni meg félnek hogy apa bekattan bàntja anyàt majd..

annyira beteg..mindig féltékenykedett mikor lefogytam..depitől vagyok dagi..most megint dagi vagyok..ha vki szobaàllt velem féltékeny volt..de màs segit mert rà nem szàmithattam sose semmibe..se egy olajszint mérés se hogy anyumhoz elvigye a székeket asztalt..én nőként cipeltem le a negyedikről többször fordulva..egy talpig uriember de a tiszta ruhàt követeli ..hàt nem mosson magàra..

2014. nov. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Fizetem a rezsi felét sőt a két közös lányaimról is csak én gondoskodok.Az áramot nem a biztosítékoknál kapcsolta le,hanem a szobámba jövő vezetéket vágta vagy kötötte le.Az utolsó hozzászólóval nagyon hasonló helyzetben vagyok,szinte napi szinten való fenyegetettségben "élek".
2014. nov. 2. 09:13
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Hetfon besetalsz a birosagra es beadod a valopert, melle pedig kersz egy surgos, ideiglenes gyermekelhelyezesi hatarozatot. Megindoklod azzal, amit a kerdesben irtal, plusz csatolhatsz rola fotokat is. Amint megvan a hatarozat, elkoltozol a gyerekekkel, a kedves ferj reszere pedig iratsz egy ugyveddel egy felszolitast, lakashasznalati dij fizetesere.m
2014. nov. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
14%
nem kell válni. Ha válsz akkor készülj fel mindenre.
2014. nov. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!