Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szakitás után, hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitás után, hogy lehet valakivel továbbra is együtt élni?

Figyelt kérdés
Nincs gyerekünk,nem vagyunk házasok.Külföldön élünk...igy nem olyan egyszerű egyről a kettőre lépném,és elköltöznöm..Azt mondta felőle nyugodtan maradhatok ameddig akarok.. gondolom jó neki ha van ki otthon van mire hazaér,és kiszolgálja..Bár azt nem fogom :)
2014. nov. 18. 12:55
 1/7 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem,hogy Ő ugy tesz mintha mi se történt volna..Úgyan ugy foglalkozik velem..megkérdezi mi volt a melóba..néha simogat stb...


Mások azt mondták tegyem én is ezt,de nekem ez egyszerűen nem megy :(

2014. nov. 18. 12:56
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
NEm szolgálod ki ezen túl, közben meg ekresel más lakhatási lehetöséget.
2014. nov. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
én is külföldön élek, jelenleg ugyanazon a városon belül a harmadik helyen. nem egyszerű a költözködés, de ha valaki akar, akkor miért nem lehet? nem értem. ugyanannyi, mint otthon költözködni.
2014. nov. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Feltételezem, hogy a kérdezö nem tudja a nyelvet és nem is dolgozik, hanem az ex tartja el továbbra is.
2014. nov. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon nagy a baj? Nem lehet, hogy helyre lehetne még hozni a a kapcsolatotokat? Írtad, hogy ugyanúgy foglalkozik veled, meg simogat, akkor biztosan szeret még. Nagyot hibázott?
2014. nov. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tévedsz...pont azért nehéz a döntésem,mert van jó munkahelyem,s jól keresek...viszont képtelen lennék tovább élni itt nélküle..
2014. nov. 18. 18:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!vegul hogy alakult??pont ebben a cipőben járok..
2019. aug. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!