Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan lehet egy lakásban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy lakásban élni valakivel tovább miután bejelentette válni akar? Igazából kicsit ellenséges is velem. Ő akar válni, én rendbe hoznám.

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát várom főleg akinek van tapasztalata.Hogyan telnek a mindennapjaitok?

2014. febr. 7. 08:07
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Még annyi talán hogy 13 éve vagyunk együtt. Van egy gyerek aki tartós beteg.A lakás hiteles szocpolos.Fele-fele.
2014. febr. 7. 08:12
 2/24 anonim ***** válasza:

bár én nem ebben a helyzetben vagyok, de a barátnőm igen, és három éve ez van :(

egy éve elváltak, és még mindig vele él, ok, külön alvás, külön háztartás stb, de egy kád, egy wc, egy konyha, stb, és ott van két gyerek, de ezt én sem értem amit itt kérdezel, hogy képes valaki erre, és pont egy hete láttam, face to face az exét, és egy tahó szőrös vizilófejű beképzelt paraszt, ha van kérdésed, nyugodtan tedd fel

2014. febr. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Egy rokonék már 7 éve elváltak, de még mindig egy lakásban élnek, mert nincs lehetöség sem eladni a lakást, sem külön költözni.
2014. febr. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
A kérdésem lényege hogy hogyan lehet ezt túlélni megzakkanás nélkül.Hogyan viselkedjek vele?
2014. febr. 7. 08:24
 5/24 anonim ***** válasza:
Addig nem fog menni, amíg mindketten mást akartok. Zárd le te is, ne akard rendbe hozni! Utána egyszerűbb lesz, kb. olyan, mint amikor egy osztálytársaddal szakítasz és még pár évig egy osztályba jártok.
2014. febr. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Szerintem hosszú távon ez nem működhet.

Most az a probléma, hogy Te még küzdenél a kapcsolatért, tehát magadban nem zártad le. A jövőben meg biztos vágytok majd új kapcsolatra mindketten, ez megint nem lesz így megoldható.

Hasonló helyzetben voltam egy rövid ideig, próbáltunk az ex férjemmel nyitott házasságban élni, mert azt hittük a gyereknek jobb családban. Mindennaposak voltak a veszekedések, megkeserítettük egymás és a gyerek mindennapjait. Problémás volt az is, hogy hogy oldjuk meg az új párokkal az együttléteket, főleg mikor már nem csak heti szinten párszor szerettünk volna együtt aludni.

Hosszú távon csak az lehet a megoldás, hogy teljesen külön mentek. Tudom, hogy nagy úr a pénz, hogy kezdetben rohadt nehéz, de külön van esély a boldogságra.

2014. febr. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
2. vagyok, kedves 6-os, beszélhetnél a barátnőmmel, aki még mindig a volt férjével él, nem velem, néha tényleg arra gondolok, hogy bele bolondult már ebbe, és nem tudja mit csinál :(
2014. febr. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
A szocpol miatt nem lehet igaziból kiköltözni mert akkor vissza kell fizetni.
2014. febr. 7. 09:12
 9/24 anonim ***** válasza:
Akkor meg kell próbálni értelmes, érett felnőtt emberek módjára megbeszélni ezt, lefektetni a szabályokat, és megpróbálni MINDENT normális egymás mellett élés reményében. Egyszerűen nincs más választásotok - a válaszaid alapján - ebben a helyzetben. Láttam már ilyet, és működhet, azt kell, hogy mondjam, persze millió kompromisszumkötés a feltétele mindkét fél részéről.
2014. febr. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Én leülnék, átszámolnék mindent. Ha sikerülne akár 0-ra is kijönnöm, ha eladom a lakást, biztos meglépném. Még mindig jobb egy kis albérletben (vagy ha lehetőség van rá átmenetileg szülőnél) nyugodtan élni, mint megkeseredve, befásulva együtt. Így nem lesz esélyed új életet kezdeni.
2014. febr. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!