Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A volt férjem feljelenthet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt férjem feljelenthet a láthatás akadályoztatása miatt, ha a gyerekek lassan 3 hónapja nem tudnak hozzá láthatásra menni mert betegek?

Figyelt kérdés

Az egész család elkapta a köhögős vírust, ami néha kellemesen még az ember gyomrára is ráhúzódik, ekkor hányós- hasmenős panaszokat okoz. A gyerekorvos sem tud mással bíztatni, mint hogy majd lassacskán kikopik belőlük. A volt férjem viszont már perrel fenyeget, amiért ellehetetlenítem a láthatást. Mit lehet vagy mit kell ilyen esetben tenni? Ha tudna róluk ilyen esetben gondoskodni, felőlem mehetnének, hiszen nem komoly a bajuk, de ő erre képtelen.

Azt nem igazán értem, hogy egy az embertől független tényező miatt miért akar perelni, de azzal fenyeget, hogy több 10000Ft büntetésre számíthatok...


2014. dec. 17. 13:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%

Már megint egy kérdés, amiből pont a LÉNYEG maradt ki, vagyis, hogy nem te akadályozod a láthatást, hanem a kedves papának nem kell beteg gyerek.

Ezért, így, nem jelenthet fel sikerrel.


Esetleg mondd meg az apának, hogy ráolvasással gyógyítsa meg a gyerekeket.

2014. dec. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Janka néni ***** válasza:
87%

Na, így azért kerekebb a történet. Írásbeliség. A szó elszáll....

Írasd vele alá egy nyilatkozat jellegű papírkán, hogy nem él a láthatási jogával, mert betegek a gyerekek és ő sem nem vesződik velük, sem nem viseli ezt el.

Alá sem fogja írni és rögtön nem fenyegetőzik pereskedéssel.

Viszont és ez a fontosabb.

Nekem az pszichoszomatikus betegségnek tűnik. Főleg amiért változnak a tünetek, a testtájak, amikre kiterjed, szb. Alapos kivizsgálást (labor, hasiUH stb.) kérj a dokitól és ha ez mind negatív irány a pszichológus. Neked is és a gyerekeknek is.

2014. dec. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
73%
és immunerősítő, meg más erős gyógyszerek után esznek kefírt? mert ha nem akkor a szervezetük ellenálló képességét teljesen leépíted és akkor ne csodálkozz ,hogy mindent újra elkapnak.
2014. dec. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Ő azzal az indokkal akar perelni, hogy nem tudom láthatásra alkalmas állapotban átadni a megbeszélt időpontokban a gyerekeket, ezzel pedig akadályozom őt a láthatásban. Már beszélt a gyerekorvossal is, de ez sem győzte meg, mert nem hiszi el, hogy nincs valami "csodaszer" amitől néhány nap alatt kilábalnának a betegségből.
2014. dec. 17. 14:43
 15/20 anonim ***** válasza:
74%

Ebben az esetben még az is lehet a vége, hogy te perelhetsz... Ha valóban odamegy értük, de betegen nem hajlandó elvinni őket. Kivárja a tavaszt és majd akkor próbálja a 10-20 láthatást bepótolni? Vagy írasd le vele, vagy szerezz tanút, hogy a betegség láttán lemond önszántából a láthatásról.


(előzőekben írta valaki és igaza van, próbálj élőflórás dolgokat adni a gyerekeknek. Kefir, normális joghurt)

2014. dec. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
88%

"Ő azzal az indokkal akar perelni, hogy nem tudom láthatásra alkalmas állapotban átadni a megbeszélt időpontokban a gyerekeket,"


Ezzel csak hülyét csinál magából a bíróság előtt :D

2014. dec. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért én meghallgatnám az apukát is!!
2014. dec. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A bíróságon bemutatod, hogy 3 hónapja táppénzen vagy, vagyis a gyerekek igazoltan betegek. Ennyi.
2014. dec. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
84%

A te verziódat támasztja alá az orvos, az óvónő. Ha tanut hívsz az átadás alkalmára, ő is alátámasztja az igazad.

Apuka semmit nem tehet, ha a gyerekekkel akar lenni, akkor semmi nem akadályozza.

Viszont a 3 hónap nagyon hosszúnak tűnik, hogy nem bírnak kigyógyulni. Én alaposan utána járnék annak a vírusnak.

2014. dec. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Jól kiröhögtetei magát a szerencsétlen balfax.Azért te csak szerezz tanut akkorra, mikor jön vizitbe, és visszautasítja a beteg gyerekeket.

Bizony, ez a köhögő-hányós-hasnenéses nyavalya ilyen makacs. Szomszédasszonyom 6 hete van itthon az óvodásával, azelőtt 3 napot volt oviban a kisfiú, előtte 2 hétig köhögött és hányt. Anyuka sem különben. Az unokám 12 napot volt nálam, mert nem mehetett oviba ugyanezzel, csak neki nem volt hasmenése. Nem vagyok meggyőződve, hogy 1 hét múlva nem jön-e újra betegnek. És bizony, az orvos azt mondja, hogy majd csak végére ér egyszer a kicsi a betegségének.

A két gyerek nem egy orvoshoz jár, tehát nem ez az ok, hanem mindkét doki ezt mondta az anyukáknak.

2015. jan. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!