Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A szüleim válni akarnak, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim válni akarnak, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A szüleim nagyon szeretik egymást,és engem is,meglenne a családi harmónia,ha az Apukám anyja (aki sajnos a nagymamám,de nem tekintem annak,mindjárt ki is fejtem,miért) mindig bekavar a dolgokba. Utálja Anyukámat,mindig azon mesterkedett,hogy váljanak el,de szerencsére nem sikerült az álnokoskodó munkája. Nemrég költöztünk el egy családi házba,mert eddig panelban laktunk,szembe Apukám anyjával,emiatt is voltak veszekedések,nem volt távolság,mindig átjött...egyszer Anyukám összeveszett vele,és olyanokat ,mondott,hogy "süljön ki a szeme" én pedig ordibálva kitaszigáltam,és rácsaptam az ajtót,azóta nagyon minimális a kapcsolatom vele,nem tudom ezt neki megbocsátani. Apukám sajnos az a fajta,aki úgy nem mondja meg könnyen neki,hogy "Anyu,kicsit már sok vagy" emiatt is voltak veszekedések. De,mint említettem most elköltöztünk,és most abból van a vita,hogy Apukám ide akarja hozni az anyját,hogy aludjon itt pár napra,pedig tudja,hogy Anyukám nem szeretné. Napok óta nem beszélnek,tegnap nagyon veszekedtek,Anyukám azt is mondta (lehet,hogy mérgében) ,hogy "Jó,akkor váljunk el". De én nem akarom,akkor az én életemnek vége,azon gondolkoztam,hogyha bejelentik,hogy elválnak,megölöm magam,nekem tényleg nagyon fontos,hogy egy család maradjunk!!

2014. dec. 21. 13:54
1 2
 1/18 anonim válasza:
84%
Nem fognak elválni, ne aggódj.
2014. dec. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Honnan gondolod?
2014. dec. 21. 13:56
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Nyugodj meg. Csak mérgében emlegette anyukád a válást. Nem gondolta komolyan.
2014. dec. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
37%

Márpedig neked az ő kapcsolatukba nem nagyon van beleszólásod. Vagy kényszeríteni akarnád őket valami olyanra, amivel boldogtalanná tennéd őket? Ezt gondold át.


Egyébként én sem hiszem, hogy elválnának.

2014. dec. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Épp ez az.

Hogy boldogok együtt,de ha a "nagymamám" feltűnik,egyből vita lesz.

2014. dec. 21. 14:14
 6/18 anonim ***** válasza:
70%
Nem fognak elválni, ne aggódj. Annyit tehetsz, hogy apukáddal négyszemközt beszélsz, és nyugodt hangon megemlíted, hogy peoblémának érzed anyóspajtás viselkedését. Őt sajnos anyukád nem tudja leáltani, csak apukád. Ha ő nyíltan kiállna a családja mellett, anyud is sokkal jobban érezné magát.
2014. dec. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Egyszer-kétszer beszélt már vele,akkor hónapokig csöndben volt,de ismét megnyílt a szája.
2014. dec. 21. 14:18
 8/18 anonim ***** válasza:
54%
Akkor ideje, hogy újra beszéljen vele. Legyen már férfi, és ne anyuci pici fia.
2014. dec. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%

Nem fognak elválni nyugodjmeg!

Az ember sok mindent mond első felindulásában.

Én is vesztem már úgy össze a férjemmel hogy azt kiabáltam neki menjen költözzön el. Persze nem akarom hogy elköltözzön nem gondoltam komolyan. Csak nagyon mérges lettem rá.

2014. dec. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%

Nyugalom, ezt valószínűleg csak mérgében mondta az anyukád!

Apukád mit gondol a nagymama viselkedéséről? És a nagymama miért csinálja ezeket? Csak szimplán nem kedveli anyukádat?

2014. dec. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!