Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Párkapcsolatban/házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban/házasságban élők! Mikor éreztétek, hogy elmúlt a szerelem?

Figyelt kérdés
Hány éve voltatok együtt? Mi romlott meg a kapcsolatotokban?
2015. jan. 12. 17:05
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
82%

6 év után még szerencsére nem múlt el.

Az ezelőtti kapcsolataimban viszont maximum 1 évig tartott a szerelem.

2015. jan. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
26%
Én öregebb, rondábba szerettem bele, vizsont nagyon gazdag volt.
2015. jan. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem múlt el, és szerintem vele nem is fog. Nem ő az első férfi az életemben, így látom a különbséget. Vele minden más, egyre jobban szeretjük egymást.
2015. jan. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

Kedves egyes! Én nem írtam, hogy csak rózsaszín köd létezik meg szakítás, közte meg semmi, csupán érdekel, hogy mások mit gondolnak/ mik a tapasztalataik.


Kitűnő a kapcsolatom a párommal és nem azért kérdeztem, hogy bárkivel is összehasonlítsam, csak érdekelt, hogy másoknál hogy működik ez.


Köszönöm azoknak, akik a kérdésre válaszoltak!

2015. jan. 12. 18:05
 15/34 anonim ***** válasza:
50%

A szerelem elmúlik. Ezt el kell fogadni,de helyette marad a szeretet,ragaszkodás és végül a tisztelet. És ezt a 2mondatot úgy vegyétek magatokhoz,hogy ezt a 85 éves keresztanyukám mondta,aki tavaly ünnepelte keresztapámmal (85) együtt a 60. házassági évfordulójukat!

Egész életüket ketten töltötték el,rokonok,keresztgyerekek közt,mert saját gyermekük nem lehetett.

2015. jan. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
54%
Mi 5 éve vagyunk együtt és olyan 4 év után éreztem azt, hogy valami más. Nem rosszabb nem jobb, csak más. A biztonság, a tisztelet, a szeretet, a megbecsülés a szerelem halványulásakor nagyobb szerepet kap, és ha szerencsénk van életünk végéig végig kísér. Azóta házasok vagyunk, lehet, hogy a kezdeti nagy lángoló szerelem már nincs, de minden más, amire szükségünk van adott, és nekünk ez a lényeg. Nem hiszem, hogy vannak olyan párok ahol évek múltán ne változna a szerelem érzése valamilyen irányba. Ahogy már írtam nem rosszabb, nem jobb, csak más. 28N
2015. jan. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
10 év volt, amikor valami megváltozott, de szerencsére csak egy hullámvölgy volt. Nem múlt el a szerelem, ugyanúgy van szenvedély. Szóval csak egy átmeneti rossz időszak volt. Szerintem ez természetes. Törekedni kell a megoldásra, persze ehhez mindkét fél kell 100%-osan.
2015. jan. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
49%
A válaszok sokféleségéből is látszik, hogy ez attól függ, mit értesz szerelem alatt. A lángolás, az eufória, a föld fölött lebegés mindig elmúlik. Az egymás iránti vágy az egymáshoz tartozás érzésévé szelídül, a másik megismerésének izgalma a másik elfogadásának nyugalmává válik. Akkor romlik meg az alakuló kapcsolat, ha elfogadás helyett ellenérzések jönnek létre, ahogy teljesen megismerjük a másikat. Az ellenérzés bizonyos mértékig egyébként mindig ott van, hiszen mindig vannak a másiknak rossz, idegesítő tulajdonságai, szokásai, személyiségjegyei, a kérdés az, hogy ezt tudjuk-e kezelni (magunkban és egymás között).
2015. jan. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
30%
Nem gondoltam volna,hogy ez itt a GyGy (Gyökerek Gyúlekezete). Bárcsak lenne rá mód,hogy a lepontozókat 15-20-30 év mulva meglehessen kérdezni,hogy "Ugxan röpködnek e még azok a pillangók a gyomrodban,mikor Rá gondolsz? Vagy már csak a szelek kavarnak?" Sajnálatra méltó,aki ezt nem akarja tudomásup venni,erre egy alap szinten sem készül fel,az iszonyatos nagy pofára esésként fogja átélni. Arról nem beszélve,hogy sokan "szerelmesnek" gondolják magukat csak azért,mert szeretik a párjukat és ragaszkodnak hozzá...Okos más kárán tanul, a hülye meg a magájén.
2015. jan. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
19: én spec felpontoztalak. De tényleg. Nagyjából ugyanazt is írtuk le csak nyilván más megfogalmazásban.
2015. jan. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!