Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mikor itelik az apanak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor itelik az apanak a gyerekeket? Tenyleg elveheti a ferjem? Ezzel fenyeget, es emiatt nem merek lepni.

Figyelt kérdés
Attol tartok nem tudna intelligensen valni, habzik a szaja ha szoba kerul a valas es a gyerekek. Allyndoan megy,dolgozik,miota megvannak en intezem oket, o azt se tudja hol alazcsillapito es mi a neve. Egy kezemen megszsmolhatnam,hogy 9 ev alatt hsnyszor furdette meg osszesen a 2 gyereket. Plusz ahogy velem banik. Nem alkoholista,nem ver minket,de semmibe vesz, megalaz....nem megyek beke,lelki roncs vagyok,csak a gyerekek miatt probalom tartsni magam. Nem elnem tul ha neki itelnek a gyerekeket, de ezzel fenyeget,nehogy azt higgyem,hogy en vihetem oket. Barmikor lathatna oket,akarmikor, nem vagyok idiota, hogy ilyet beszabalyozzak. Kozos ingatlanunk nincs,anyosomek hazaban lakunk. Ok nem laknak velunk. Egy hiteles ingatlan van az en nevemen. A szomszedban :(
2015. jan. 13. 07:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
76%

Megértem, hogy nagyon kétségbeesett vagy ebben a helyzetben, de szerintem érdemes lenne végiggondolnod, hogy ha válásra kerülne a sor, akkor a férjed VALÓBAN szeretné-e, hogy a gyerekeket nála helyezzék el, és tudna is róluk a munkája mellett megfelelően gondoskodni (suliba (oviba?) vinni őket reggel és időben értük menni, főzni rájuk, foglalkozni velük délutántól estig, otthon maradni velük, ha betegek stb.


Valóban ezt akarná, és meg is tudná oldani, vagy csak - mivel tudja, hogy mindennél jobban ragaszkodsz hozzájuk - érzelmileg zsarol és manipulál téged ezzel, anélkül, hogy egy pillanatig is komolyan gondolná?


Van egy ismerősöm, aki egy hasonló élethelyzetben - egy kitalált ürüggyel elutazott egy hétre otthonról, a férjre hagyva a két gyereket (annyi segítséggel, hogy a nagymama hét közben majd elviszi őket oviba, hazaviszi őket és addig velük marad, amíg az apukájuk 5 körül hazér munkából).


Szombat reggel ment el otthonról, a férj (a nő elmondása alapján) vasárnap délután könyörgött a telefonban, hogy oldja meg valahogy, és jöjjön már haza, mert nem bír a gyerekekkel, és nincs egy nyugodt perce.


Ők végül nem váltak el, de amikor a hölgy annak idején közölte a férjével, hogy ideiglenes különválást szeretne, hogy legyen idejük átgondolni, hogyan tovább, együtt vagy külön, és hogy mivel csak olyan munkát talált, ahol elvárás lesz a rugalmas munkaidő, időnként késő estig, szeretné, ha az ideiglenes különválás idejére is, és az esetleges válás után is a megosztott gyermekelhelyzést választanák hetes váltásokban, a férj nem ment bele, mert úgy érezte, hogy nem tudja összeegyeztetni a munkájával, és nem tud egy teljes hétig egymaga gondoskodni a két kislányról.

2015. jan. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Gondoltam mar ra,hogy lelepek egy hetre. De az en ferjem nem konyorogne,hanem orjongene, es meg jobban bekemenyitene. Szerintem a birosagon meg ezt is felhasznalna ellenem,hogy eltuntem es nem gondoskodok a gyerekekrol. Amugy ha egy napig van veluk,mar akkor tiszta idegbeteg,nem birja veluk. Es nekem nincs mar az a hekyzet,hogy akarjak vele dlni. Kiabrandultam belole minden szempontbol. Undorodom tole. Onmagara is igenytelen. Nem koszos,de igenytelen!!!!!
2015. jan. 13. 11:19
 13/20 anonim ***** válasza:
11%

Lépjél le! Jobb lesz neki nélküled. Hidd el bármibe belemegy, csak, hogy megszabaduljon tőled.

Rengeteg korodbeli, elvált nő van, akik (így utólag már) bármit megadnának egy ilyen férjért.

2015. jan. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Te hulye vagy!!! Neked adom szivesen...majd rajonnel.
2015. jan. 13. 13:14
 15/20 A kérdező kommentje:
A koromat se irtam!!! Lehetek akar a huszas eveim derekan,de 40 folott is.
2015. jan. 13. 13:15
 16/20 anonim ***** válasza:

A gyerekeket nagy valószínűséggel neked ítélnék. Apáknak csak igen ritkán ítélik meg a gyerekeket. A környezetemben még egyről sem hallottam, pedig sok gyerekelhelyezési per volt. Volt ahol 2 évig fin..tták asszonyt mire kimondták az ítéletet, de nyert. A nő ráment. Nyilván ezek extrém esetek. Menj el egy ügyvédhez. A pénzt meg gyűjtsd,

mert a szekértői vélemények nagyon drágák, ha elfajul a helyzet.

2015. jan. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Es ha evekig huzodik a gyerekelhelyezes,akkor addig mi van? Elunk egyutt tovabb en meg turom a megalazast? A gyerekeket tudtommal nem vihetem el csak ugy.
2015. jan. 14. 12:29
 18/20 meggybefőtt ***** válasza:

Magyar ügyvédnő azt mondta,hogy 3 esetben nem ítélik az anyának a gyereket.

1. Drogos

2. Alkoholista

3. K..va

2015. márc. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A 3. Nem állja a helyét.
2015. márc. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
a 3. miert nem allja a helyet? en is ugy tudom az is egy nagyon nagy ok arra,hogy elvegyek a gyereket egy anyatol.
2015. szept. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!