Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 3 gyerek es 11 év hazasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 gyerek es 11 év hazasság után egyik naprol masiknapra ha el akar vallni egyik fél, ók nélkül hogy tudnatok eyt feldolgozni?

Figyelt kérdés
Valni akar csupan ennyi a valasz hogy uj eleted akar. Hozza teszem rendes eletunk van nem vagyuk gazdagok de nem elunk rosszul sajat autoja van, nyaralasra is jut meg edzeni, tancolni, bulizni is megy ha kedve van.

2015. jan. 16. 09:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Egyébként Kérdező, szerintem is túldimenzionálod az anyagiak jelentőségét egy kapcsolatban, egyfelől... másfelől itt írtam a #34-ben egy problémáról, ami igen gyakori, és szerintem a feleséged is ebben lehet érintett, tipikusan olyan ember, akinek a ösztönös meg a belé nevelt egója ütközik.

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..

2015. jan. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ja, hogy ő a nő? Akkor nem férfiklimax nyilván, hanem női kergemarhakór. Ugyanaz a képlet: van, aki elkezdi 16 évesnek gondolni magát és új fiatalság után áhítozik, van, aki meg tud maradni a fenekén.
2015. jan. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Kapcsolatunkrol atlag magyar csalad, Vacsora elott gyerekek hazit csinalnak, mi pedig fozni szoktunk vagy en konyhaba megyek es beszelgetek vele a napjarol. Es volt e valami erdekes.Egyeni vallakozo vagyok van uzletem es munkahelyem is ahol dolgozom, szoktak jonni vevoi hivasok ezeket intezem. este 9 utan pedig popcorn, Tv, neha italozas, es stb.Sok ismerosom, keves baratom van nem szeretek kimenni tancolni (kulonosen3 gyerek utan).O se bulizos tipus aki minden heten jar. Iskolabol es szomszed hazakbol van sok No baratja akikkel szoktak edzesre jarni, neha uszni,meg neha Csajos hazi bulit szervezni. Nem az a tipus vagyok aki kiabalassal vagy verekedessel oldja meg a problemakat. O szerinte velem lehetettlen veszekedni.
2015. jan. 16. 10:50
 14/21 anonim ***** válasza:

Szerintem egy három gyermekes anya csak két okból rúg fel egy olyan házasságot, ami a leírtaknak megfelelő:

1. tényleg kapuzárási pánik, a gyerekekre fordított rengeteg dologba való belefáradás. Ez esetben kis szabadságot kell neki adni, és majd rájön, hogy nincs hova ugrálni, gyerekeket nem könnyű ellátni, eltartani egyedülálló anyaként ugye...

2. jött egy lehetőség, új szerelem, új partner ami miatt úgy érzi új életet akar, valami mást mint eddig. Szerintem ez is általában azzal végződik, hogy megbánják, mert sok hűhó semmiért, kivéve ha a házassággal tényleg komoly baj van. Csak ketten tudjátok tisztázni a dolgot.

2015. jan. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egyszerűen csak elmúlt.Elmúlt a szerelem,és elmúlt a szeretet is.Nem tekint már férfinak,inkább max csak barátnak,de az ember nem élheti le így az életét.
2015. jan. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
79%
Tök őszintén? Szerintem az emberek (akár nő, akár férfi), 3 gyerek és 11 év után azért akar lépni, mert valaki színre került.
2015. jan. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem meg pusztán azért senki, soha nem akar kilépni egy addig jól működő kapcsolatból, mert "valaki színre kerül" - csak könnyű arra fogni, mert rendszerint tényleg az adja meg a legutolsó lökést, csinál tettet a már megérlelt szándékból. De "potenciális harmadikak" mindig, mindenhol voltak, vannak, lesznek, jönnek és mennek, ettől még senki sem fog kiugrani egy olyan kapcsolatból, amiben jól érzi magát.
2015. jan. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
43%
tehát "anya". És ráadásul 11 év alatti gyerekek. Ragaszkodj a gyerekekhez, (fogadj hozzájuk egy segítő diák nevelőlányt) ő meg menjen a búsba "új életet kezdeni".
2015. jan. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én egy valamit nem értek. Nekem is 3 gyerekem van és komolyan mondom tanácsot kérnék a feleségedtől, hogy hogy a búsba van ideje a 3 gyerek mellett rendszeresen barátnőzni, edzeni,úszni ...vagy amikor te azt hitted, hogy csajos bulikba járt, már rég mással k.félt :8-( Már bocsi de én innen ezt gyanítom. Egy 3 gyerekes anya nem fog csak úgy egy ilyen házasságot felrúgni, ahol a férj ennyire besegít és szabadságot is ad neki, csak akkor fogja mindezt felrúgni, ha SZERELMES. Igenis váljatok el, engedd, hogy elvigye a gyerekeket is, megnyugodhatsz, mert ahhoz, hogy a szerelme tovább lángoljon, úgyis lépten nyomon le fogja neked passzolni a kölköket. Egyáltalán a gyerekeket el akarja vinni???
2015. jan. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Arobi ***** válasza:

Sehogy 'drágám' ! De valahogy muszáj ! Erős légy !

Kitartás,és remény,hogy lesz szép életed,életetek, még !


Szia Rb

2015. febr. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!