Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mióta apum elhagyta a családot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta apum elhagyta a családot, anya engem hibáztat mindenért, többek közt ezért is. Gyakran még részeg is, ilyenkor néha eldurvulnak a dolgok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Először minden normális volt, miután befejeződtek a tárgyalások, de most, 3 évvel később csak romlott a helyzet. Anya gyakran lesz részeg, egyre gyakrabban, engem hibáztat és okol mindenért, többek közt azért is, hogy apa elment. Pedig nem tehetek róla! Ha részeg, még hangosabban ordibál és néha megüt. Nem tudom mit kezdhetnék a helyzettel...

2015. febr. 2. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Miért váltak el a szüleid?
2015. febr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem élhetnél édesapáddal?
2015. febr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Költözz apukádhoz.
2015. febr. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Decemberben lettem 14. Sokat veszekedtek, szinte minden nap összekaptak valamin. Aztán egyik este apa már nem jött haza. Kiderült hogy délelőtt összepakolt, amíg suliban voltam. Meg aztán soha nem is illettek össze, csak azért házasodtak össze, mert mi a testvéremmel elindultunk.

Én is gondoltam erre, és volt is róla szó, nem is egyszer, de végül nem lett belőle semmi. Legfőképp mert apa olyan helyem lakik a barátnőjével, ahol egyszerűen nimcs még egy ember számára hely.

2015. febr. 3. 06:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy másik rokon, akiben megbízol?
2015. febr. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Olyan nincs, aki közel lakik.
2015. febr. 5. 00:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Kérj segítséged! Szüleid szégyelljék magukat!:(
2015. febr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!