Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mire jó ez a párom volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó ez a párom volt nejének? Állandóan balhézik a gyerektartás miatt, miközben pontosan tudja, hogy megkapja.

Figyelt kérdés

A párom mindig utalja a gyerektartást. Közös megegyezés alapján, 3*40000Ft-ot. Először minden hónap 5-ig kapta meg, de mivel a párom új munkahelyre ment, ahol 10-én van fizetés, kénytelenek voltunk változtatást kérni, mert az ex 5-én reggeltől hívogatott minket, hogy hol van a pénze.


Utána már az sem volt jó, hogy aznap utaltunk neki, mikor a párom fizut kapott, azt akarta, hogy a cég neki utaljon. A párom ezért megbeszélte a munkahelyén, hogy a fizuja azon részét ne neki, hanem a volt nejének utalják.


Ez sem volt elég, már a párom fizetéséből "tiltatja" a gyerektartást. Ezzel csak az a bibi, hogy a bíróság új összeget határozott meg, mert a mi gyermekeinket is figyelembe vették és így már nem jön ki a régi közös megállapodásos összeg. Tehát most a bírósági határozat alapján tiltják a fizujából a 90000Ft-ot ÉS emellett mi utaljuk a kiegészítést, hogy a közös megállapodásos összeg kijöjjön. Ez már röhejes!!!


Azt hittük, ennél jobban már nem bonyolítható a dolog, mire most az a baja, hogy az általunk utalt összeg nem aznap érkezett, mint a letiltott, ebből pedig arra következtet, hogy valami suskus van és a párom többet keres, mint amit mond...


Ennek már soha nem lesz vége? Mi a fenét csináljunk, hogy leszálljon rólunk?


2015. febr. 13. 08:05
 1/10 anonim ***** válasza:
99%
szerintem ha sokat hisztizik ne utaljátok neki csak amennyit a bíróság megítélt
2015. febr. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
megmondanám neki, hogy még egy beszólás és elfelejtheti a maradék 30 000-et amit pluszba utaltok... én is elvált anya vagyok, de soha nem értettem az ennyire pénzéhes elvált nőket, gondolom nem bírja megemészteni, hogy a volt férje boldog kapcsolatban él mással és mivel mással nem tud cseszegetni titeket, hát emiatt veszekszik...
2015. febr. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit?! Én ilyet normális esetben sosem írnék le, mert

úgy gondolom a gyerekek érdekeit kell szem előtt tartani, de ennek a hisztis pitsának 2 forinttal nem adnék többet, mint amit megállapítottak. Ti tisztességes tartásdíjat fizettetek neki, gondolom apuka más téren is gondoskodik a gyerekekről, ha nem tetszik, kapja be! Nem értem, miért jó neki a cirkusz.

2015. febr. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A helyetekben én se utalnám azt a plussz 30 ezret,ha már az ex addig ugrált,amig le nem tiltatta.


Majd rá költitek a gyerekre a plussz pénzt. Ex meg kapja azt amit biróság megítélt,és a cég levon.

2015. febr. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a 4-es mondja..

Egyértelmű, hogy az apa ebben az esetben nem sajnalja a gyerektől az ellátást..

Csak amit kötelező azt utalnám, a többit vagy a gyerekr költeném, vagy eltennem neki egy jó kis megtakarításba..

30e ftból szep summa gyűlik össze 10-15 év alatt, meg lenne alapozva az indulása

2015. febr. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit ráijesztenék azzal, hogy csak azt kapja meg, amit a bíróság megítélt.

A többi pénzt, amit szoktatok utalni még, pedig a gyerekekre költeném, vennék nekik, ami szükséges, de nem adnám konkrétan az ex kezébe.

2015. febr. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt tennem amit a többiek írtak! Aztán tehet egy szívességet az a banya.
2015. febr. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

az van, hogy mivel mindig minden kis dologban engedtetek neki, ezért elszaladt vele a ló.

sajnos most csak annyit tehettek, hogy a bíróság által megállapított összeget utaljátok, és a többivel nem foglalkoztok.

a gyerekeknek érdemes félre tenni a maradék pénzt, de nem forintban.

ha a nő észhez tér, akkor lehet vele újra tárgyalni.

2015. febr. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

én is ezt a pénz félretevés dolgot javaslom, látom mások is leirták.

aztán vagy megkapja a gyerek 18 évesen vagy elköltitek vele közös programokon, ez más részletkérdés, a nő meg ugyanugy balhézzni fog s ekkor meg lehet neki mutatni a birósági végzést az összegről.

2015. febr. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%
Én se utalnék neki többet. A plusz pénzt szerintem is tegyétek megtakarítási számlára a gyerekeknek. A bíró ki fogja vágni, ha megint megy perelni, főleg ha bemutatjátok a megtakarítási számlát, amire pluszban gyűjtitek a pénzt.
2015. febr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!