Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egyedül nevel anya minket? Lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül nevel anya minket? Lent

Figyelt kérdés

Egyedül nevel minket anya már 10 éve.

Azóta "apára" nem számíthatok semmiben. Mondjuk a nővérem sem.

De a nővéremet pénzeli...

Karácsonyra kapott 100ezer forintért tv-t. Én kaptam 20 ezret, hogy vegyek azt,amit akarok.

Kapott 30 ezret a nyelvvizsgára.

Kapott 30 ezret, hogy be legyen kötve a szobájába a fűtés.

Kapott 30 ezret a vezetésre és még most fog kapni 100 ezret rá.

Nekem egy forintot nem ad.

Ezek fontos dolgok, de attól még két gyereke van, és akkor nekem is kéne adnia.

Anya engem is és nővéremet is eltartja.

Ez így nem fair, hogy nővérem még anya részéből is kap..

Én meg kapom a felét, amíg ő a másfelét..

Valaki járt már így?

Mit csináljak ? Már a sírás kerülget..

Nővérem apja vére.. Szóval...

És azt mondta anyának,hogy csak egy gyereke van :)



2015. márc. 4. 17:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Na de miert? Azt tudod? Edestestverek vagytok?
2015. márc. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
igen, édestestvérek
2015. márc. 4. 17:55
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok, nem kellene még apádnak eleve gyerektartást fizetnie? Nem kérdezted még meg tőle, hogy te miért nem kapsz pénzt semmire, amíg a nővéred mindenre kap?
2015. márc. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Még fizeti..
2015. márc. 4. 18:06
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"Nővérem apja vére.. Szóval...

És azt mondta anyának,hogy csak egy gyereke van :)" Ezt hogyan kell érteni?

2015. márc. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Te készen állsz a nyelvvizsgára? Van a szobádban fűtés? Vagy elég idős a jogsihoz?


Simán lehet, hogy később ezeket te is megkapod majd, csak még nem tart ott az életed, nem?

2015. márc. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Vartam ezt a hozzaszolast. Nem fogom megkapni, tudom :)
2015. márc. 4. 18:46
 8/13 anonim ***** válasza:

A szülők sokszor maguk sem ismerik el,hogy azért kap az egyik sokkal többet ahogy kinéz.

Esetleg a nővéred kiköpött apád?Vagy te hasonlítasz szörnyen anyádra,vagy valaki másra -bocs,de pl.a vörös hajú postásra- ?

Mi a nagyszülők véleménye?

2015. márc. 5. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Bocsi,de ezt nem értem ...engem sosem zavart h a bátyámnak ebben a korban ezeket megkellett venni:/ ha ezeket a nővéred megkapja ,akkor valószínű h ebben a korban (ha még így fogtok állni anyagilag,amit kívánok nektek) te is megfogod ezeket kapni:)

Jó a karácsonyt én sem értem :D de nekem csak ez szúrja a szememet ,de nem tudom hány éves vagy és ettől is függ:)

Én pl 13 évesen már pénzt kerestem ,mert szinkronizáltam meg szinházasdi is volt és nem volt semmi bajom ezzel,hogy én nem annyit kapok ,de lehet h nem tudom átérezni a helyzetedet:/

Sok sikert:)

2015. márc. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kerülgetjük itt a kását, de senki nem meri megkérdezni, hogy a szüleid miért váltak el. Tudsz erről valamit?

Nem lehet, hogy esetleg apád attól tart, nem vagy az ő gyereke?

Ne haragudj az egyenes kérdésért, nem akarlak még jobban bántani, látom, hogy eleget kínlódsz így is, de itt valószínűleg mindenkinek ez a kérdés jut elsőre az eszébe...

2015. márc. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!