Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Be adtam a váló pert . Már ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erika harányi kérdése:

Be adtam a váló pert . Már ki jött a tárgyalás időpontja mindent közösen döntöttünk el . A gyermek tartás összeget a tárgyaláson lehet e még módósítan?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 9. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

persze, hogy lehet.

a bíró meg fogja kérdezni, hogy a leírtakat fenntartod-e.

Akkor kell mondani, hogy nem :)

Ebben az esetben viszont lehet, hogy időigényesebb lesz.


Ha közösen megegyeztek a tárgyalás előtt a gyermektartás összegének módosításában is, akkor legkésőbb a tárgyalásra vigyétek magatokkal az új egyezséget, de be is adhatod a kezelőirodán az ügyszámra hivatkozva

2015. ápr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Hosszú F. Kelemen ***** válasza:
46%
Gondolom kevesebbet akarsz. Persze, nyugodtan kérheted a csökkentést.
2015. ápr. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kései Sirató ***** válasza:
80%
Többet szeretnél? Szerintem próbálj a tárgyalás előtt beszélni erről a férjeddel. HA ott fogja hallani először, az nem a legjobb.
2015. ápr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%

"mindent közösen döntöttünk el"


Tehát neked a közös megegyezés sem felel meg. Ergo magad sem tudod mit akarsz.


Ha nekem ilyen anyám lett volna, inkább intézetbe vonultam volna.

2015. ápr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
A per folyamán bármikor lehet.Akár a tárgyaláson,akár írásban elötte is.
2015. ápr. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem most ért véget a válóperem,mi is mindenben megegyeztünk,az első tárgyaláson ki kellett jelentenünk,hogy biztosak vagyunk abban,hogy nem akarunk soha többé együtt éni,a bíró jegyzőkönyvbe mondta,hogy a békítés nem sikerűlt( 4 éve élünk külön) a következő tárgyaláson volt szó a gyerektartásról-láthatásról,közös házról,amiben nem értettünk egyet a gyerektartás,a bíró döntött róla( a volt férjem hozott magával jövedelem igazolást,amit a bíró meg is nézett,enélkül nehezebb) kimondta a válást és le is zárult az egész.
2015. ápr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
3as.én intézetbe nevelkedtem.ergo csökkenteni szeretném .és igen megállapodtunk kevesebb összegben .ergo a jelenleg külföldön tartózkodik és a válópert is és mindent én adtam be .ezt jelentettem is a bíróságon .tanú lesz az ő részéről a tárgyaláson.
2015. ápr. 10. 23:02
 8/10 A kérdező kommentje:
4 es neked szólt.a többiknek köszönőm.
2015. ápr. 10. 23:04
 9/10 A kérdező kommentje:
tulajdon képen azért szeretnénk változtatni mert tervez Magyarországra vissza jönni és nyilván akkor kevesebbet tud gyermek tartást fűzetni .jó maradt a viszonyunk csak nem működött már .
2015. ápr. 10. 23:12
 10/10 A kérdező kommentje:
És mivel nem lesz jelen a tárgyaláson ő Hollandiában él és nem tud jönni akkor mennyi idő mire kimondják a válást ?
2015. ápr. 10. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!