Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van ertelme, milyen otletnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ertelme, milyen otletnek tartjatok? Mit csinalnatok a helyemben.

Figyelt kérdés

Felesegemnek tobb honapos viszonya volt, kiderult, egy honapja szakitot, nem is beszelnek.

Probalom tul tenni magam rajt, de latom rajt, hogy orlodik, nem tudja hogy dontson. Maradjon velem, velunk vagy valjunk el.

Azt talaltuk ki, hogy egy hetre elutazik egyedul, atgondolni a dolgokat es dont.



2015. jan. 24. 09:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

Elnezest, de ezen nem szoktak gondolkodni. Tudnia kell, hogy a csaladot vagy a szeretoket akarja tovabbra is. Csak huzza az idot, mas semmi.

Nekem nem ferne bele. Nem tudnek bizni tobbet benne. Par honap, aztan egy uj szeretot talal maganak, ha nem a heti gondolkodasa alatt.

2015. jan. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
35%
Válj el tőle. Aztán csak őrlődjön magában. Az ilyen nők senkinek sem kellenek. Max. néhány alkalomra. Ne hagyd hogy hülyét csináljon belőled. Ha elválsz tőle, megkezdődik neki az őt megillető ÉLET!
2015. jan. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen, nem lenne kerdes, hogy valas lenne a legjobb, de itt van a kozos 4eves gyermekunk akit nagyon szeretek. Ha valunk akkor nem lehetek benn a mindennapi eletebe, es szerintem nagyon megviselne, mert nagyon apas.
2015. jan. 24. 09:58
 4/17 anonim ***** válasza:
11%

El ne válj, nyald a talpát! Mekkora darab?

Tudom hogy ezt élvezed.....ha nem csalna meg, nem is kellene, vagy te csalnád meg vagy eldobnád egy rib..ncért.

lehet lepontozni de igazam van!

Inkább megyek bekajálok, hogy jobban hasonlítsak a mai trendre.

2015. jan. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Feleseged pontosan tudja, hogy menyire szereted a kisfiad, ezert hussza-halassza a dolgokat, sot lehet, hogy megint lesz szereto is, de tudja, hogy te megbocsajtasz. Ilyen dologban nem lehet tanacsot adni. Te tudod, hogy meddig tudsz turni. Gyerekek nagyon hamar eszreveszik, hogy a szulok kozt nincs valami rendben, nem boldogak. Ez orajuk is kihat. Rossz peldakepet latnak igy maguk elott. Ez csakis a te dontesed.
2015. jan. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak a gyerek miatt nem érdemes együtt maradni. Neki sem érdeke egy olyan családban élni, ahol örökös feszültség, állandó harc van. Ezt kettőtöknek kellene eldönteni, hogy ti tudtok e még élni egymással, szeretitek e egymást, illetve tudnátok e kölcsönösen tisztelni még a másikat, rendbe tudnátok, akarnátok e hozni a kapcsolatotokat. Szerintem mindkettőtöknek mélyen magába kellene nézni, hogy ki mit rontott el, miért alakultak így a dolgok. A megcsalást nagyon nehéz megbocsátani, vannak akik nem is tudják. Én nem elmennék a helyébe, hanem a kommunikációra összpontosítanék. Mindenképpen meg kell beszélnetek, bárhogy döntetek. Az indulatok, veszekedés, vádaskodás biztos, hogy nem segítenek. Egy kapcsolat tönkretételéhez ugyanúgy 2 ember kell, mint ahhoz is, hogy működjön.

Egyébként egy anya, hogy tudná kivitelezni, hogy 1 hétre csak úgy elmenjen gondolkodni valahova? Én ezt nehezen tudnám magamról elképzelni. Te, hogy látod, a feleséged mit szeretne? Ő is csak a gyerek miatt maradna veled, vagy van más is, ami összetartana benneteket? És te mit szeretnél, tényleg csak a gyerek miatt akarnál vele maradni?

2015. jan. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Csak a gyerek miatt nem érdemes együtt maradni. Neki sem érdeke egy olyan családban élni, ahol örökös feszültség, állandó harc van. Ezt kettőtöknek kellene eldönteni, hogy ti tudtok e még élni egymással, szeretitek e egymást, illetve tudnátok e kölcsönösen tisztelni még a másikat, rendbe tudnátok, akarnátok e hozni a kapcsolatotokat. Szerintem mindkettőtöknek mélyen magába kellene nézni, hogy ki mit rontott el, miért alakultak így a dolgok. A megcsalást nagyon nehéz megbocsátani, vannak akik nem is tudják. Én nem elmennék a helyébe, hanem a kommunikációra összpontosítanék. Mindenképpen meg kell beszélnetek, bárhogy döntetek. Az indulatok, veszekedés, vádaskodás biztos, hogy nem segítenek. Egy kapcsolat tönkretételéhez ugyanúgy 2 ember kell, mint ahhoz is, hogy működjön.

Egyébként egy anya, hogy tudná kivitelezni, hogy 1 hétre csak úgy elmenjen gondolkodni valahova? Én ezt nehezen tudnám magamról elképzelni. Te, hogy látod, a feleséged mit szeretne? Ő is csak a gyerek miatt maradna veled, vagy van más is, ami összetartana benneteket? És te mit szeretnél, tényleg csak a gyerek miatt akarnál vele maradni?


Nem csak a gyerek miatt maradnank, egyutt, mindketten szeretjuk valamilyen szinten egymast.

Siman eltudom latni a gyereket egy hetig, napkozben oviba, a tobbi idoben velem.

Ketten rontottuk el a hazassagunkat azt tudjuk, siman kihult es nem avatkoztunk be.

Neki meg bejott egy uj ember a kepbe.

Hogy o mit szeretne azt csak sejteni tudom. Nem voltunk boldogok, az uj kapcsolat boldogsagot hozott valoszinu az eletebe. Abban nem vagyunk biztosak, hogy ujra feltudjuk epiteni a kapcsolatunkat es boldogok lehetunk.

En valoszinu defektes vagyok mert ezek ellenere is szeretem, nem csak a gyerek miatt akarom megoldani, de nagy szerepe van neki is.

2015. jan. 24. 10:42
 8/17 anonim ***** válasza:
55%

Biztos nagyon szeret ha honapokig massal hetyeg. De ha neked ez kell...

Normalis ferfiak nem turnek ezt el, en sem tennem. Ha pedig felredugni volt ideje, meg tudta oldani, oldja meg a gyerek eltartasat is.

2015. jan. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha igy gondolod, kerdezo, akkor hajra, elj boldogtalansagban meg 20 evet. En nem tennem, foleg nem ilyen szituban ami nalatok van. Mindenkinek joga van a boldogsaghoz, nem letaborozni amellett aki meg hulyenek is nezi.
2015. jan. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
92%

Kérdező, ismerek olyan családot, ahol ugyanez volt, mint nálatok. Átgondolta (ott két hét volt), visszajött, átbeszélték, azóta is működik.

Bennem az a kérdés van, hogy a feleséged el tudja-e engedni valóban a másikat, és tud-e, akar-e 100%-ig a ti házasságotok helyrehozásán dolgozni. Ha igen, és te megadod neki a lehetőséget, lehet még happy end.

2015. jan. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!