Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gonoszul hangzik, DE: szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gonoszul hangzik, DE: szeretném, ha az exférjem megfizetne azért a sok disznóságért, ami a váláshoz vezetett. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha minden napja gyötrelemmel telne ezek után, legalább annyira, amilyen nyomorultul én éreztem magam miatta. Hogy miért?

Óriási (több milliós) adósság a nevemen, állandó megélhetési gondok (cigi meg haverokkal sör vhogy mindig futott). A második gyerektől kezdve minden gond az én nyakamban, utolsó időkben már szinte csak enni meg aludni járt haza, nem foglalkozott se a gyerekekkel, se velem, csak a barátaival lógott (meg ivott), azóta is ez megy, hogy külön vagyunk. Tudom, az lenne a bölcs dolog, hogy lezárni, kizárni, tovább lépni, de úgy érzem nem megy, amíg nem látom szenvedni :(.


2015. máj. 10. 02:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok ezotérikus, sem vallásos, egyszerűen csak az eddigi tapasztalataim alapján mondom, hogy a sors hosszútávon igazságosan megoldja ezeket a dolgokat, a világ harmóniája helyreáll. Megértem az érzéseidet, mert én is átéltem, nekem az segített, hogy egyfolytában igyekeztem a saját és a gyerekeim jövőjére koncentrálni, a múltat pedig egyszer és mindenkorra lezárni. A lezárásban az segített, hogy fogtam minden közös cuccot (ágynemű, ágy stb., nem volt kár értük), raktam belőle egy nagy máglyát és elégettem. Nem muszáj ennyire drasztikusan, olyan módszerről is olvastam, hogy minden este egy papírra kiírod a dühödet magadból, aztán fogod a papírt és elégeted.

Egyszóval: irtsd ki magadból a múltat, a dühöt, a bosszúvágyat, és nézz előre! A legjobb módszer a lelked megnyugtatására az, hogy bizonyítod magadnak, hogy boldog és elégedett vagy nélküle.

2015. máj. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
26%

Hát elég szomorú hogy te meg asszisztáltál a hitelhez.

Ha tudtad hogy ilyen a férjed nem kellett volna. Talán beszéld meg az ügyvéddel hogy lehet-e még magasabb gyerektartást kizsarolni tőle.


A többit a törvény bünteti.

2015. máj. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Bence_ ***** válasza:
100%

Attól, hogy ő szenved neked mitől lesz jobb?

Több túró Rudi lesz a hűtődben, kifizeti a rezsid, jobb lesz neked?

Engedd el és Figyelj magadra. Most is vele foglalkozol, minek?

Ha magadra nem tudsz a gyerekeidre Figyelj!

2015. máj. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
A bosszúra fordított energiát inkább az új életed felépítésére fordítsd, jobban megéri.
2015. máj. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Gondolom olyan bosszúra gondolsz mint a Csajok bosszúja c. filmben amit megvalósítottak a nők, vagy mint az Elvált nők klubja c. filmben amit tettek. Ezek csak nagyon pici, rövid időre segítenének neked elégtételt érezni. De ha ilyesmit akarsz tenni, akkor is ugyanaz a recept az elején mint ahogy eddig leírták. Ahhoz hogy bármit csinálj jó sok pénz kell. Tehát a saját és a gyerekeid anyagi biztonságára kell először koncentrálni. Valószínúleg mire bármi egyébre időd, pénzed és energiád lenne már magasról tojnál a férjed fejére , mert láthatnád hogy az élet megoldotta helyetted a dolgokat. Szóval a lényeg a saját és a gyerekeid boldogsága és biztonsága megteremtése.
2015. máj. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
17%
Kérj tőle nagy összegű gyerektartást, az szerintem eléggé megkeserítené az életét. Bár én a helyedben inkább örülnék, hogy megszabadultam tőle. Engem is sokat bántottak, volt, aki miatt hosszú évekre padlóra kerültem, de inkább mindig arra törekedtem, hogy soha többé ne lássam őket. Az élet úgyis visszaadja nekik, tapasztalat.
2015. máj. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Valamiért anno őt választottad. Egyszer régen annyira szeretted, hogy még gyerekeket is vállaltál vele. Ez pedig olyan kapocs, amely egy életre összeköt benneteket.

Lehet, nem jól választottál annak idején. Azonban ettől még ő marad a gyerekeid apja.

Jól esne a bosszú? Elhiszem. De vajon az visszaadná az elmúlt éveidet? Attól megszűnne a hiteled? És főleg; vajon valóban jó érzéssel töltene el látni, ahogy a gyerekeid végignézik az apjuk vergődését? Ne őket büntesd a saját rossz döntésedért. Ők nem válhatnak el, nekik örökre az apjuk marad...


Tanulj az elmúlt évekből. Azután pedig lépj tovább. Mindenkinek azzal teszel a legjobbat. Önmagadnak is.

2015. máj. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
44%
Lehet, hogy ő éppen bosszút forral amiért tönkre tetted az életét, hisztis nem törődöm voltál. Amiért az alkoholhoz kellett menekülnie, amiért nem lehet a gyerekeivel. Vagy te tökéletes voltál? Mindenki azt kapja amit érdemel.
2015. máj. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Olvasd a példabeszédek könyvét!
2015. máj. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Itt a gyakorin nem jellemző hogy csak megbocsájtó, angyali természetű emberek írjanak. Sokan hirtelenek, és szeretik a gonosz húzásokat. Viszont azt látom hogy két oldalnyi válaszból te végig azt a tanácsot kaptad hogy nem érdemes bosszún törni a fejed, mert az csak neked lesz rossz . Ha ennyien egybehangzóan ezt állítják szerintem érdemes elgondolkodni rajta. Sokan tapasztalatból írnak neked.
2015. máj. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!