Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gonoszul hangzik, DE: szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gonoszul hangzik, DE: szeretném, ha az exférjem megfizetne azért a sok disznóságért, ami a váláshoz vezetett. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha minden napja gyötrelemmel telne ezek után, legalább annyira, amilyen nyomorultul én éreztem magam miatta. Hogy miért?

Óriási (több milliós) adósság a nevemen, állandó megélhetési gondok (cigi meg haverokkal sör vhogy mindig futott). A második gyerektől kezdve minden gond az én nyakamban, utolsó időkben már szinte csak enni meg aludni járt haza, nem foglalkozott se a gyerekekkel, se velem, csak a barátaival lógott (meg ivott), azóta is ez megy, hogy külön vagyunk. Tudom, az lenne a bölcs dolog, hogy lezárni, kizárni, tovább lépni, de úgy érzem nem megy, amíg nem látom szenvedni :(.


2015. máj. 10. 02:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Kicsinyes dolog szerintem a bosszú. Szerintem mutasd előtte, hogy azóta piszok jól érzed magad. Bulik, pasik, mosolyogj sokat, legyél előtte mindig nagyon vidám...Ilyen lelki terrort lehet alkalmazni. 37/F
2015. máj. 10. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Próbálj meg tovább lépni. A bosszú és a keserűség csak a te lelked mérgezi meg. Érezd jól magad, lépj tovább.
2015. máj. 10. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
Én is hasonló útravalóval léptem ki a rossz kapcsolatomból. Lehet, hogy naiv voltam, de nagyon jó szándékú, és gátlástalanul kihasználta ezt az exem, megnyomorítva a későbbi életemet. Évekig bujkáltam a gondok elől és arról ábrándoztam, hogy egyszer lesz módom törleszteni neki amit kaptam.. Az életem csak akkor kezdett jóra fordulni, mikor elfogadtam, hogy ami történt, soha nem fogom megváltoztatni. Túl kell élni. Ne azért lépj tovább, mert a bosszú kicsinyes, hanem azért, mert ez az egyetlen mód rá, hogy valaha normális, boldog életed legyen. Talán majd egyszer eljön a nap, mikor megfizethetsz az exednek, de semmi értelme, hogy az addigi időt otthon a szobában szorongva és átkozódva éled, ezzel csak befejezed azt a munkát, amit ő elkezdett. Az élet nem mindig igazságos, és ez ellen nem tudsz mit tenni. Minden gondolat, amit egy soha meg nem valósítható bosszú tervezgetéssel töltesz, egy elpazarolt perc, amit akár a gödörből való kimászásra is fordíthatnál. Valószínűleg sosem fogod szenvedni látni az exedet, próbáld elfogadni és feldolgozni. Nem azért vetettél véget ennek a házasságnak, mert boldogan akartál élni? Most itt van rá a lehetőség! Ha továbbra is az exférjed tölti ki az életed, akár el sem kellett volna válnod. Egy cipőben járunk, úgyhogy nem csak azért tanácsolom ezt, mert így kell "nemesen" gondolkodni. A rossz dolgokat tényleg ki kell zárni, különben csak mérgezik az életedet.
2015. máj. 10. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%
Egy emberrel a legnagyobb kib@@szas a zsebbebe nyulni. Semmi nem faj ugy.
2015. máj. 10. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
74%

Magadis belátod, hogy gonoszul hangzik. Érdemes elmondani, megosztani valakivel a problémát, de a bosszú nem jó tanácsadó, lebetegít, nemcsak téged, hanem a germekeid is. Azt mondják: A legjobb “bosszú” a boldog élet!

Shakespeare is mondja: Aki azon jajgat ami megesett, a régi bajhoz egy újat keresett.

Azért az olyan ssekély dolgok, mint a pasizás, bulizás,... sem old meg semmit.

2015. máj. 10. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%
Pasizassal csak egy Ki/elhasznalt matrac lesz beloled. Ne akard.
2015. máj. 10. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb bosszu az lenne, ha boldognak latna. Ha latna, hogy jo vagy... hogy a gyerekeitek boldogok... hogy tudsz elni nelkule. Most meg nem, de majd evek mulva, ha latja mit veszitett, majd meglesz veszve a megbanastol(de ahoz, hogy legyen mit megbannia te jonak kell lenned) Szoval ulj le szepen a popodra, es tervezd ujra az eleted. Ne torj ossze, es ne legy bosszuallo. Mindennek wljon a maga ideje.

(Lanyom apja lelepett. Nem alltam bosszut, nem zaklatom gyerektartassal, mindig azt hitte, hogy kell nekem a penze, de nem, nem kellett soha, es nem kell ezutan sem. Ujra szerelmes lettem, ferjhez nentem, lakasunk van, gyerekunk, es most, ot ev utan bar nem mondja, de erzem, hogy banja az ex, hogy nem bizott bennem.)

2015. máj. 10. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindazt szeretnéd hogy ő is átélje amit te, akkor beakadsz abba a csapdába hogy te sem fogsz tudni boldog lenni , mert várod hogy az ő sorsa sanyarúra forduljon.

Most nagyon nehéz neked, de ha látja hogy talpra tudsz állni, és kiegyensúlyozott, boldog életet tudsz teremteni a gyerekeidnek és magadnak akkor azzal már megadtad neki a kegyelemdöfést. Egyebet nem érdemes tenni.

Ha pluszban még egy boldog párkapcsolat is összejön neked az lenne számára idővel a nagyon nehéz.

Ahogy telnek az évek rá fog jönni hogy kincset vesztett a gyerekeivel és veled. Rá fog jönni, főleg ha te már szerető kapcsolatban fogsz élni, hogy visszacsinálhatatlan a dolog. Mivel írtad hogy cigi, haverok, adósság felhalmozása jellemző rá, ez azt jelenti hogy a későbbiekben is ugyanezt az életet fogja élni. Szinte biztos hogy eljön a nap amikor a felnőtt gyerekeitől várja el hogy apjukként figyeljenek rá és támogassák. Akkor fog leesni neki minden. Akkor fogja meglátni hogy egyedül maradt és nem kell a családjának. Egyéb bosszún nem érdemes gondolkodni, mert az hosszú távon neked is rossz.

2015. máj. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
16%
Száműznék minden ilyen "kérdezőt" örökre az oldalról! Igen nagy hasznára válna a gyakori népszerűségének!
2015. máj. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

1-es jól mondja!

Ne emészd magad a bosszú tervezgetésével!

Tudod,a bosszú olyan mintha mérget vennél be,aztán várnád hogy a másik meghaljon.

2015. máj. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!