Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gonoszul hangzik, DE: szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gonoszul hangzik, DE: szeretném, ha az exférjem megfizetne azért a sok disznóságért, ami a váláshoz vezetett. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha minden napja gyötrelemmel telne ezek után, legalább annyira, amilyen nyomorultul én éreztem magam miatta. Hogy miért?

Óriási (több milliós) adósság a nevemen, állandó megélhetési gondok (cigi meg haverokkal sör vhogy mindig futott). A második gyerektől kezdve minden gond az én nyakamban, utolsó időkben már szinte csak enni meg aludni járt haza, nem foglalkozott se a gyerekekkel, se velem, csak a barátaival lógott (meg ivott), azóta is ez megy, hogy külön vagyunk. Tudom, az lenne a bölcs dolog, hogy lezárni, kizárni, tovább lépni, de úgy érzem nem megy, amíg nem látom szenvedni :(.


2015. máj. 10. 02:46
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt hiszem csak azon kéne túltenni magam, hogy nem tudom visszacsinálni a dolgokat. Tényleg mindenem tönkrement, mert rosszul választottam... hiába a szép első néhány év. Nem lesz egyszerű anyagilag is helyrejönni meg hát innentől borítékolva az egyedülálló szülő szerep, hiszen senki sem akkora marha, hogy más kölkére áldozzon az idejéből hát még a pénzéből. Mindeközben az, akinek a felelőssége lett volna, vígan éli a világát.
2015. máj. 11. 05:08
 22/24 anonim ***** válasza:

"...innentől borítékolva az egyedülálló szülő szerep, hiszen senki sem akkora marha, hogy más kölkére áldozzon az idejéből hát még a pénzéből..."


Ez butaság. Nőként most is ugyanolyan értékes és szerethető vagy, mint mielőtt anyuka lettél. Ha majd egy igazi férfival találkozol, ő mindezt értékelni fogja. Aki meg lelép a gyerekek miatt, azzal jobban is jársz, ha elmegy, mert az se lenne jobb, mint az exed volt.

2015. máj. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Bence_ ***** válasza:

Mikor történt? Mert még nagyon nyalogatod a sebed. Ezen a fázison át kell esni. De ki kell belőle mászni.

"borítékolva az egyedülálló szülő szerep, hiszen senki sem akkora marha, hogy más kölkére áldozzon az idejéből hát még a pénzéből."

Keserűséged miatt tévedsz.

Mert a "marha" rád áldozza az idejét, energiáját. Rád akihez tartozik még két gyerek. Te leszel vonzó! Csak előtte mássz ki a kesergő pocsojából.

2015. máj. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
én megértelek, bár a bosszu nyilván nem szép dolog. de az emberek 98%-a sem egy nemeslelku angyal.pálcát torni sem szép feletted, hisz nem tudjuk, mit éltél át. mindenkinek vannak rossz tulajdonságai, mindenki érzett már utálatot, haragot mások felé. és ha már azt érezzuk, akkor igen, jogos olyan felé, aki tényleg meg is érdemli. lehet, h lesz lehetoséged odapiritani neki,de ne ez mozgassa a napjaid, az neked rossz, mar megint, nem neki.
2015. dec. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!