Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen esélyeim vannak válásná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esélyeim vannak válásnál? Főleg a gyermekelhelyezés része érdekel.

Figyelt kérdés

3 gyermekünk van. Én jelenleg tgyás-on vagyok, később gyed-en leszek, de munkáltatóm már nincs.

A lakhatásunk megoldott, a férjemnek kell költöznie. Megtakarításunk nincs. Neki van egy háza, de az kevesebbet ér, mint a hitel ami még rajta van. Borzasztóan lelakott.

A törlesztő viszi a fizetése javát (150000Ft fizetése adókedv. nélkül, 105000Ft a törlesztés).

Azt mondta, hogy ő szeretné nevelni a gyerekeket (adókedvezmény miatt).


Ugye így nem fogják neki ítélni a gyerekeket?


2015. máj. 11. 18:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
10. Én sem értek egyet ezzel, de ez tény és való, hogy kisbabát - főleg, ha szopik - nem választanak el az anyjától. 2-3 éves gyerekeknél már lehet az apának is esélye bőven.
2015. máj. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsi, de mégis miből nevelne 3 gyereket az adókedvezményből és a családiból? Bár te se tudom miből? Sőt ketten se tudom miből?
2015. máj. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
85%
Előző, azt nem tudom, hogy a kérdező miből nevelné a gyereket, de mivel "Azt mondta, hogy ő szeretné nevelni a gyerekeket (adókedvezmény miatt). " Így nyilvánvaló, hogy az Apuka sem keres sokat, ha neki az adókedvezmény ennyit számít.
2015. máj. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Biztos, hogy visszavesznek, mert már aláírtuk a szerződést. Ezzel csak az a gond, hogy a kicsi 1 éves kora utánra vonatkozik (még 6,5 hónap, ebből 4 hónap gyed), szóval addig nincs munkáltatóm és így jövedelmem se.

Azért a fizetésem nem olyan rossz (br 420000Ft), mint a férjemé és szerencsére hitelem sincs.

A házat 6 év alatt sikerült így lelakni. A férjem testvérei éltek ott és néha az anyjuk. Vittek mindent ami mozdítható és azt is ami nem, amit nem ők, azt a környéken lakók. Oda nem tudna menni a férjem, mert életveszélyes.

Amikor a gyerekeket vállaltam, még nem tudtam, hogy a párom/férjem (alig 1 éve vagyunk házasok) folyamatosan félrek**él túlóra címén.

Még nem intéztem semmit hivatalosan. A férjem úgy gondolja a gyerekek miatt nem fogok lépni. Tény, hogy miattuk nem fogok semmit elkapkodni, de nem fogom mosolyogva végignézni, ahogy most már nyíltan a barátnőjéhez készülődik.

2015. máj. 11. 21:13
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

"Azért a fizetésem nem olyan rossz (br 420000Ft),"


Akkor mi a kérdés?

Így már 99,99% esélyed van.

2015. máj. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és a félrekúró férj garantáltan képtelen gyereket nevelni, szerintem nem is akar, csak bosszant vele.

Ő lenne a legnagyobb kakiban, ha neki kéne a gyerekeket nevelni.


Nyugi, jól keres, nyilván a megfelelő végzettséged miatt.

Nálad maradnak a gyerekek.


A férjed semmit nem tett értük, csak megcsalt. EZ ugyan nem számít, de nem is úgy néz ki, hogy annyira felelősségteljes apa lenne.

2015. máj. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

" A férjem úgy gondolja a gyerekek miatt nem fogok lépni. "


És még hülyének is néz!

Megcsal, de te ezt lenyeled a gyerek miatt??????


Ész megáll, egyes pasik mit gondolnak magukról!

2015. máj. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy ha most adom be a papírokat, akkor a tárgyalás időpontjában még munkanélküli leszek, szóval jövedelem=0. Lesz ugye gyed, de az édes kevés 3 gyerekre hosszú távon. Lobogtathatom ugyan a szerződésemet, de az még nem fog élni.
2015. máj. 11. 21:28
 19/21 anonim ***** válasza:
Lobogtathatod a szerződésedet nyugodtan, hiszen nem mondhatják fel, ha csak nem teszel olyan intézkedéseket, amik azonnali elbocsátáshoz vezethetnek. Tehát nyugodtan lobogtathatod, mert nagyon is érvényes. Bevételed pedig van, tgyás majd gyes.
2015. máj. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a 19-hez.


A kedves apa sincs jobb helyzetben, ha valóban utazik az adókedvezményre.

És mivel picik a gyerekek, az anyjukra nagyobb szükségük van. 6-7 év felett már más lenne, de így nem.


Ne félj, ha látják, hogy akarod őket, akkor maradnak, Ilyen kicsi korban csak extrém helyzetben nem marad az anyánál. Az a helyzet, hogy egy Anya sokkal nagyobb felelősségel nevel egy gyereket úgy általában. Az APák csak megkapni akarják, hogy győzzenek, de kezdeni nem sok mindent tudnak egy 1-2-3 évessel. EZt a bírok is tudják.


APák, ritka kivételtől eltekintve, 3 év felett tudnak a legjobb esetben is gyereket nevelni.

A gyerkőcök nálad fognak maradni.

2015. máj. 12. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!