Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Honnan lehet tudni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy a kapcsolatban "csak" rossz időszak van vagy pedig válni/szakítani kell?

Figyelt kérdés
Köszi a vàlaszokat!!
2015. jún. 15. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha rossz időszak van, akkor szerintem inkább külső hatások miatt lehet és ezért feszültebb az egyik fél, ebből adódóan a másik is (pl munkahelyi stressz vagy bármi).

Ha válni/szakítani kell.. nos, akkor szerintem a két fél egyszerűen nem illik össze. Nem szeretik egymást, vitáznak, nem értik meg egymást, nem tudják megbeszélni a dolgokat stb.

2015. jún. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Nagyjából egyetértek az előző válaszolóval de itt egy jó tanács: mindenképpen üljetek le és beszéljétek át a dolgokat, problémákat értelmes, felnőtt emberek módjára, nehogy abba a hibába essetek amibe én estem pár éve. Az akkori barátnőm, már több, mint 6 éve együtt voltunk igazán rossz időszakon ment keresztül, a családjában haláleset történt, a munkáját elveszítette majd mikor új munkát kapott akkor rengeteg feladata volt. Én igyekeztem mindenben támogatni amiben csak lehetett (persze nem azt mondom, hogy én nem rontottam el semmit, ne értsétek félre), de láttam rajta, hogy egyre nehezebben bírja, majd egyik nap hazajött és azt mondta, nem bírja tovább, szakítani akar. Szakítottunk, nagyon nehezen tettem túl rajta magamat, aztán fél év múlva kaptam egy majdnem egy oldalas üzenetet tőle amiben leírta, hogy most végre rendeződött a helyzete és rájött, hogy nem velem volt a baja és nem kellett volna szakítani mert én tényleg csak rosszkor voltam rossz helyen és sajnálja és persze nagyon szeretné, hogy kezdjük újra. Én viszont addigra már teljesen kiiktattam az életemből hiszen összetörte a szívemet így nemet mondtam neki. Teljesen összetört és azóta is keres és próbálkozik.

Mindenképpen üljetek le és beszéljetek át mindent, ha szeretitek egymást akkor semmilyen probléma nem okozhat szakítást. Nem engedhetitek meg magatoknak, hogy felindulásból kimondjátok a szakítást.

2015. jún. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors vàlaszokat!

Màr régóta nem jól élünk a férjemmel, és egyszerűen nem tudom màr mit cainàljak, hogy jobb legyen. Ha próbàlnànk beszélgetni, civakodàs lesz belőle.

2015. jún. 15. 13:23
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát tudod, ez így kívülről sajnos úgy hangzik, hogy összeférhetetlenek vagytok. Ha mindig veszekedés lesz a komoly dolgokról való beszélgetéskor is, akkor esélyes, hogy elfáradt a kapcsolatotok... Őszintén sajnálom, kegyetlen érzés.
2015. jún. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!