Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek abban, hogy egy nehezebb időszak után jön majd egy rossz?

Figyelt kérdés

Nem tudtam, hol feltenni a kérédst,

Annyira el vagyok kenődve,25 évesen nincs komoly párkapcsolatom, semmilyen, anyagilag se vagyok a toppon. Most végeztem a fűsulin és nagyon félek, hogy állást se találok, eddig még nem. Nem sikerül semmi.

Még soha nem éreztem ilyet, de most nagyon félek a jövőtől.:-( Nehéz idpszak, és nem tudom, hogy ennél csak nehezebb jöhet.

Veletek elfőrdult már, hogy nagyon rossz után jött valami jó?

25/L


2009. júl. 4. 19:57
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
elírtam, a nehezeb időszak után jön majd egy jobb idő
2009. júl. 4. 19:58
 2/14 anonim ***** válasza:
Csak pozitivan, az a baj sztem hogy a sok rossz mellet , elsiklasz a kicsi jók mellet, amugy igen biztos lesz jobb is, ez csak rajtad áll :)
2009. júl. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem 1 nagyon rossz teljes év után jött egy nagyon jó dolog az életembe. Hiszek benne. Eddig nem hittem.
2009. júl. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen, hiszem, velem már történt ilyen. Te is hidd, hogy lesz még jobb is, csak így lehet átvészelni a nehéz időszakot! Kitartást kívánok hozzá!:)
2009. júl. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én hiszek benne. Velem sokszor van ilyen.
2009. júl. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

1000% ra jon a jobb csak a kivaras nehez es a hinni hogy megtortenik.

23 voltam amikor vegeztem a fosulit, nem tudtam h kapok e allast vagy sem, de jott egy lehetoseg kimenni angliaba es babysitterkent dolgozni.

6eve vagyok kint azota sok minden lefolyt a dunan es megtalaltam amit kerestem s amit csianalni szeretnek....

igaz nem volt konnyu de aki mer AZ NYER...

2009. júl. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj.


25 éves vagy. :)


Még nagyon sok szívás van előtted. :) (bocs ezt nem tudtam kihagyni) :)


Viccet félretéve, neked csak annyi a dolgod, hogy keress munkát és élj.


Van még időd, ne kapkodj.

Lesz barátnő, lesz házasság (ha akarod persze.) :), satöbbi, satöbbi.


Sok sikert.

2009. júl. 5. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Utolsó hozzászóló, én lány vagyok, nem barátot akartál írni? biztos elírtad :-) előfordul :D

2009. júl. 5. 03:40
 9/14 anonim ***** válasza:

Igen, bocs.


Természetesen elírtam, mert nem néztem a "25/L"-t.


De a többi áll.


Szia.

2009. júl. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én hiszek benne. Mivel átéltem már ilyet. Régebben sokáig nem találtam munkát. Ahogy kikerültem a suliból hiába próbáltam elhelyezkedni nem ment mivel nem volt még gyakorlatom. Mindig ezzel "ráztak le". Aztán már feladtam és nagyon el voltam keseredve, de találtam egy helyet( igaz nem a szakmám volt). Jön majd rossz után a jó.
2009. júl. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!