Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy lehet elinditani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elinditani egy válást, mert nem tudom hogy zajlik? És hogy sok pénzbe kerül? Mert sajnos még nincs munkám.

Figyelt kérdés
2015. jún. 28. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk egy éve 35 000 Ft-ot kellett befizetni. Ha minden igaz, akkor ezt az összeget visszafizettetik a másik féllel szociális indokkal.
2015. jún. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attol fugg. A kozos megegyezessel i dulo az olcso es egyszeru.

30.000 ft illetekbelyeget kell venni a postan.

a neten keress egy valasos keresetlevel mintat.

a paroddal a kovetkezot kell megbeszelned: kie a szuloi felugyelet (tied, ove vagy kozos), hol fog lakni a gyerek es ti...a gyerek a lenyg.

mi a kapcsolattartas rendje (ket het nalad egy het nala)

Ki es mennyi gyerektartast fizet. (Vagy nem fizet)

Ki marad az ingatlanban (bar ez elobb volt mar).


Nagyjabol ennyi es csak a te alairasod es ket tanu es szepen benyujtod a lakcim szerinti birosagra.


De ez a gyerekes kozos megegyezeses valtozat.


Ha nincs gyerek akkor a gyerekrol nem csak a ki hova megyrol kell rendelkezni es hogy kulon akartok valni. Plusz illetek.


A vagyonresz az most mar kulon zajlik pont azert hogy elvalni egyszerubben lehessen ne kelljen a vagyonmegosztasra varni.

uj jogszabalyok iden marcius egytol leptek eletbe. En most adtam be valast.


De az ugyved se veszes: en 10.000-et fizettem es azert mindent elmondott hogy mit hogyan kell csinalni mi merre meddig. Es onnantol egyedul lehet csinalni, mert kepbe kerulsz.

ha pereskedos es vicsorgos a masik fel akkor viszont az ugyvedes valas kb. 80-150.000 ftot kostol.

2015. jún. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"ha pereskedos es vicsorgos a masik fel akkor viszont az ugyvedes valas kb. 80-150.000 ftot kostol."

Megjegyzem, sokszor nem a másik fél vicsorog, hanem az ügyvédje adja alá a lovat, pont azért, hogy pereskedés legyen belőle, és több pénzt tudjon kaszálni.

2015. júl. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miquel te nem a kerdesre valaszoltal es ne altalanosits. En pont, hogy az ugyvedtol kaptam a tanacsot, hogy kozos megegyezeses legyen, mert sima ugy. Kerdeztem, de ha nem? Mert penzem van ra...a valasza: ha gond lenne megkereshetem, de nem hiszi. Nala a valas 150 e mindenestül. Ugyved fuggo ki mit es honnan akar lehuzni es hova adja a lovat. A statisztika szerint tulnyomoreszt kozos megegyezesesek a valasok. Amik nem na azok cifrak szoktak lenni :-(.
2015. júl. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem általánosítok. Ezt írtam: Megjegyzem, sokszor nem a másik fél vicsorog... Tehát sokszor. És jellemzően nem akkor amikor két szekrény ruhán kell osztozni. Ha érted, mit akarok mondani.
2015. júl. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!