Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért vannak kételyeim a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak kételyeim a válás miatt?

Figyelt kérdés

elválunk férjemmel kb két hónapja megbeszéltük. be is adtuk a papírokat, viszont még együtt élünk, mert nem tudtuk hogyan tovább. nincs közös gyerek, ingatlan, de találni kell új melót életet albit, stb...

a lényeg az hogy most költözik és nagyon nehéz, eddig ennyire nem is voltam kész mint most. sokat agyalok hogy miért jutottunk idáig és lehet hogy nem jól döntöttünk. sok rossat tettem ellene így a mult nagyon rányomta a bélyegét a mostani helyzetünkre kapcsolatunkra.. gyereket is akartunk de nem jött össze. nem változtattunk a rossz dolgokon mindig csak veszekedtünk. valahogy kihült minden ezért dönöttünk így ráadásul meg is bántottam mert majdnem megcsaltam.. de nem tettem mert tisztelem szeretem.. de már nem úgy mint rég.. ezekért a dolgokért válunk és még sok apróság.. most miért ilyen nehéz miért egyre nehezebb? mert eddig együtt laktunk és most tudatosul hogy mi történik? félek a jövőtöl. bár valahol érzem hogy nyugodtabb vagyok és talán néha jobb is így..de most kivagyok.. mi tegyek?


2015. júl. 21. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a kapcsolatotokat de szerintem biztos benne van az is hogy megszoktál mellette egy életet és ebből kicsit félsz kilépni. Az emberek néha nehezen viselik a változást még akkor is ha utána feltehetően jobb lesz.

Mivel én még nem váltam el nem tudom pontosan mit érezhetsz így kicsit nehéz értelmes tanácsot vagy választ adni.

2015. júl. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minden szakítás nehéz,még akkor is ha tegyük fel nem sok mindent érzel a másik iránt,az elválás eleve negatív dolog valahol.Nem működött,és kész.A sérelmek megmaradnak,nem biztos hogy ebből szuper kapcsolatot lehetne varázsolni.Indulj tiszta lappal,kösd le az idődet,rendezd át a lakást,örülj annak hogy tudsz magadra figyelni,szerezz örömöt magadnak,és hagyd hogy leülepedjen a dolog.Ő elköltözik,ő is átgondol mindent magában.Az élet meg majd eldönti egymás mellett van-e a helyetek,mennyire hiányoztok egymásnak.
2015. júl. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!