Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nincs beleszólásom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs beleszólásom?

Figyelt kérdés
A volt nekem visszaköltözött az anyjához. Tönkrement a párkapcsolata. Ez nem rám tartozik. Ez a 2 közös gyerekünket lakóhely és iskola változtatásban érinti. Az anya mindent az én megkérdezésem nélkül. Igaz nagyon messze élünk egymástól de ez nem azt jelenti hogy nekem nincs véleményem ezekről. Közösen kellene döntenünk ezekben az esetekben. De velem csak a kész tényeket közli a gyerek mert az anyjuk még csak arra sem méltat hogy ő közölje a változásokat. Soha nem tudok semmit a gyerekekről mert nem mond el semmit az anyjuk. Normális viselkedés ez?

2015. júl. 26. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elváltatok, nála vannak a gyerekek, igazából ő dönt ezekben a dolgokban, igen.
2015. júl. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nekem=nejem
2015. júl. 26. 22:11
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor a különélő szülőt már nem is lehet szülőnek nevezni. Milyen jogai vannak ha a saját gyerekekről nem tudhat semmit?
2015. júl. 26. 22:16
 4/11 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan jogaid vannak mint a feleségednek a gyerek nevelését illetően. Akár hol élsz is.
2015. júl. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

nem bántani akarlak de kilométerekről te mégis hogy akarsz iskolát választani, albérletet mit érint az téged a vagy b suli ha gözöd sincs az egészről

a véleményed egyszerűen nem kompetens

2015. júl. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha a Föld másik felén élnék akkor is apjuk lennék. Tehát én csak fizessek, aztán meg ha a nélkülem választott irány rossz lesz azért is én leszek a felelős. Szép világot élünk.
2015. júl. 29. 16:57
 7/11 anonim ***** válasza:
ha érdekel a gyerek vele foglalkoz ne azzal hogy épp anyuka hogy éli az életét mert ahoz semi közöd, tuti hogy a gyerek legjobb barátját nem tudnád megnevezni
2015. júl. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez a kérdés nem anyukáról szól. Hanem a gyerekekről. Képzeld tudom kis lányom legeslegjobb barátnője. Nem erről van szó. Azt miért kellett eltitkolni hogy a kisebb lányom szemüveges lett? Rám nem tartozik semmi?
2015. júl. 29. 20:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Sztem nem titkolta csak nem mondta el.Valószínű ennek vannak előzményei,nem véletlen,hogy nem beszél meg veled a volt feleséged semmit.Ha elég nagy a gyerek majd elmesél ő mindent.Nálunk is így működik,a lányok elmesélnek mindent az apjuknak,persze ehhez az kell,hogy a kapcsolattartás működjön,nálunk napi szinten beszélnek a gyerekek az apjukkal,tehát minden történésből naprakész,találkozni sajnos ritkán mert messze lakunk.
2015. júl. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

mit is teszel te több száz kilométerel arréb az ügyben hogy szemüveget kap

ott vagy a dokinál ja nem, ott vagy az optikusnál ja nem, fizeted a dolgot ja nem, ighy is ugy is meglátod igen...

most hívjon fel és értesitesn külön ne nevetesd magad

2015. júl. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!