Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátom tök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátom tök igénytelen? Tényleg nincs beleszólásom?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, régebben még valahogy felöltözött, de most már olyan szinten eligénytelenedett, hogy felháborító. Lenövesztette a haját, amit nem fésül, nem mos meg, képes szakadt, koszos ruhákban elindulni otthonról, lyukas cipőben. Elegem van ebből most már, hogy mindenhol úgy néznek rá, mint a csövesre és érzem magam kellemetlenül, mert sehol nem lehet vele megjelenni, az embernek meg ki kell mozdulnia otthonról azért. Most nem az, bírom a laza öltözködést pasiknál, de alapdolgokat nem tesz meg, pl. hajmosás. Ha szóváteszem, akkor meg bunkó lesz. Tudom, hogy nem szép dolog ilyet mondani, de egyre jobban kiábrándít, hogy semmit nem tesz magáért és az életben is egyre lustább, hiába van normális fizetése, semmire nem kell költenie, mert otthon lakik, mégis úgy néz ki, mint valami hajléktalan. Mit tehetnék?

22/L


2013. ápr. 12. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Ezt elmondod neki, megkéred változtasson. Ha nem változtat kalap s kilincs. Jobbat nem tudok. :(
2013. ápr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Ha már többször kérted, de semmit nem tett és semmivel nem tudtál rá hatni, akkor nincs más hátra, mint kiadni az útját....persze előbb ultimátumot kell adni, ha még szereted, egy legeslegutolsó esélyt.
2013. ápr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Mond el neki, aztán fenyítsd meg, ha nem szedi össze magát, nincs összebújás, ölelkezés, közös program. Ha nem változta akkor lapát.
2013. ápr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 eNerdzsy ***** válasza:
89%

Ha neki nincs belső indíttatása az igényes megjelenésre, akkor tehetsz te bármit, ez idővel valószínű, hogy csak rosszabb lesz.

Biztonságban érzi a kapcsolatotokat, amiért nem kell még ennyi "áldozatot" sem hoznia.

Miért vagy még vele?

2013. ápr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha veszek neki 1-2 új ruhát, azt már 2 nap múlva kiszakítja valamivel vagy összemocskolja és szerinte ez tök rendjén van, mert "mégis mit akarok belőle csinálni, b.zit?"-ezt mondja. De konkrétan ha felszállunk egy buszra, akkor végignéznek rajta, hogy a cipője, meg a pólója lyukas, a nadrágja meg tiszta kosz, arról nem beszélve, hogy esetleg egy színházba nem tudunk elmenni emiatt. Nagyon sok fiú öltözik lazán, de azért senkinél nem látom, hogy direkt koszos ruhákban jár, egyre inkább nem kívánom már emiatt, mert rengetegszer összevesztünk ezen és nem tudja felfogni, hogy rohadtunk nem vonzó egy büdös, zsíroshajú pasas hosszútávon.
2013. ápr. 12. 19:37
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
Nyuszicica, tegnap és tegnap előtt is 2-2 ilyen igénytelen kérdés volt. Nem unod még hogy folyamatosan más formában írod ki??
2013. ápr. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de Én már lapátra tettem volna. Az ilyen szerintem nem egyik napról a másikra alakul ki. Gondolom te is próbáltad már figyelmeztetni, így nekem az jön le, hogy lesz*rja mit gondol más, neked pedig igenis fontos. Nekem is ilyen ismerősöm. Ő is leszrja mit mond más sőt még a barátnőjét is.
2013. ápr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
És az ilyen srácnak van barátnője, nekem meg nincs. Hát most fordulok le a székről:). Igazságtalan világban élünk:D
2013. ápr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

6-os, neked mi a bajod, s miért esel nekem? Milyen másik formában, ember, még életemben nem írtam ki erről kérdést, nemhogy más formában:D

Elnézést, ha láttál ilyen kérdéseket, de azt nem tudom, miből szűrted le, hogy én írtam őket, s a napi programom, hogy random írogassak. Legalább kérdezd meg máskor, mielőtt valakinek ismeretlenül nekiesel és hülyének állítod be.

2013. ápr. 12. 19:55
 10/11 anonim ***** válasza:

Hiába húzzák le az emberek, akkor is az a NORMÁLIS

megoldás, hogy elbeszélgetsz vele, és ha nem, akkor

jobb lesz nélküle. Magadat járatod le, ahogy írtad,

és az igénytelenségnek is vannak határai.... Ahogy

elnézem, kettős állampolgár :)

2013. ápr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!