Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem miért nincs beleszólásom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nincs beleszólásom az abortuszba?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, barátnőm pedig 34. Fogamzásgátlót szedett, de mégis teherbe esett. Én el akarom vetetni, ő viszont megtartaná. Nyilván az ő teste, de csak van valami beleszólásom, nem?
2012. dec. 13. 09:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/346 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem átvert akkor,és max c-vitamint szedett.....

Ez eleve gáz,hogy egyik elvetetné,másik megtartaná....

2012. dec. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/346 anonim ***** válasza:
96%
Beszolásod van, hatása nincs. Addig volt mig bele nem élveztél.
2012. dec. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/346 anonim ***** válasza:
62%
Az abortusz az egy nagyon nagy lelki és testi "teher". Gondolom azt tudod hogy csinálják, de abba belegondoltál hogy milyen egy nőnek utána?Lehet hogy ezután nem is lehet gyereke többé. Nem akarok általánosítani de sok pasi nem is érti min megy át ilyenkor egy nő hiszen a saját húsát vérét fosztja meg az élettől egy nő az abortusszal
2012. dec. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/346 A kérdező kommentje:

# 2

itt miért mindig csak a nőket nézik?

mi lesz velem? egyetemista vagyok. egyáltalán nem akartuk ezt a gyereket, neki már így is van egy. akkor minek vállaljunk ekkora terhet?

2012. dec. 13. 09:50
 5/346 anonim ***** válasza:
68%

előbb kellett volna gondolkodnod öcsi!

de kár hogy az egyetemen a felelősségtudatot nem tanítják,mi?

2012. dec. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/346 anonim ***** válasza:
20%

#2 ne rá mutogass ha a parasztot keresed ott a tükör. igen tekerje el az egész életét 22 évesen mert valami babaéhes lotyó jól kitekert vele...


Kedves kérdező meg kéne olyat próbálni hogy ha akarja tartsa meg, de te teljesen lemondasz minden jogról, köztük a gyerektartás fizetés etc. ebbe ha beleegyezik akkor tartsa meg emígy meg valahogy beszéld rá hogy ne.

2012. dec. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/346 anonim ***** válasza:
77%
Késő bánat, vagy elfogadod, vagy ki leszel dobva és fizetheted a gyerektartást!
2012. dec. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/346 anonim ***** válasza:
79%

Azért csak a nőket nézik, mert az ő testét teszik ki egy rohadtul nagy megterhelésnek mind testileg, mind lelkileg. Ő sem szólhat bele, ha te mittudomén elkötteted magad. Az is kihatással van a párkapcsolatotokra, mégsem szólhat bele.

Másrészt: jól tudod, hogy a fogamzásgátló nem nyújt 100%-ig védelmet. Lett volna rá lehetőséged biztosra menni. Tudod, gumióvszernek hívják. Ez lett volna a te "beleszólásod" arra az 1-2% véletlenre, ami miatt most itt rinyálsz.

2012. dec. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/346 A kérdező kommentje:
a gumi sem nyújt teljes biztonságot
2012. dec. 13. 09:56
 10/346 anonim ***** válasza:
79%

"Nem a nőket nézik, hanem az emberi életet. Tudod te milyen aranyos egy kis bébi?! És hogy milyen boldog egy nő a kisbabájával?

Ha mindenáron gyilkolni akarsz, magadon kezdd. Nem fogsz hiányozni, max a gyereknek, akinek apára lett volna szüksége. Majd szeretni fogja valaki más."


Persze, hogy aranyos egy baba, és mennyi pénzben van? Mennyi lemondást,nehézséget jelent egy 22 éves egyetemista srácnak akinek még saját keresete sincsen?

Szóval én megértem a kérdezőt,pedig nő vagyok.

Sok mindent sajnos nem tudsz csinálni,vagy elfogadod és velük élsz,vagy minden hónapban küldöd a csekett vagy lemondasz a gyerekről.

2012. dec. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!