Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A szüleim elváltak. Apámnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim elváltak. Apámnak (45) két éve van kedvese (23), akit elfogadok, és szeretek. Édesanyámnak (43) a válás óta nem volt kapcsolata, de tegnap a mobilján kutatva, egy ffi forró SMS-eire, továbbá anyám ugyanolyan válaszaira leltem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyának még nem szóltam.12 éves vagyok.
2010. márc. 7. 20:03
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
78%
Te hihetetlenül önző vagy! Ha ennyivel jobban szereted apádat, költözz inkább hozzá, anyukádat meg kíméld meg attól, hogy mepróbálod boldogtalanná tenni!
2010. márc. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:
Anya nem engedi hogy apához költözzek...
2010. márc. 7. 21:34
 23/49 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon ocsmány és önző dolog az anyukádat érzelmileg zsarolni, hogy ne alakítson ki új párkapcsolatot! Nézz egy kicsit magadba!!!

És bosszúból akar? Ugyan már... megnyugtatlak, nem te vagy a világ közepe.

Anyukádnak JOGA VAN a szerelemhez, a szexhez, a boldogsághoz.

És ha apádhoz költöznél az jobb lenne? Miért jobb a pótanyuka a pótapukánál?

2010. márc. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
95%

Probald meg elfogadni, hogy marpedig ket csaladod lesz.

A szuleid dontottek elvaltak.

Ha az nem zavar, hogy apad egy 23 eves novel van egyutt aki akar a lanya is lehetne, akkor az miert igen, hogy ayud is megprobal ujra boldog lenni?!

Inkabb laknalegyutt egy szomou emberrel, ne adj isten meg esetleg depresszios is lenne?!?!

Mert ne lehetnetek igy boldogok.

Azt mondtad birod apad baratnojet!

Miert ne lehetne egy jofej pasi anyukad parja?!?!?!

2010. márc. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
100%

Volt néhány goromba válasz de lényegében igazuk van.

Gondolkodj el ezen és szerintem anyukáddal is megbeszélheted ezt, persze nem veszekedés közben, hanem amikor nyugodt mindenki. Biztos vagyok benne hogy anyukád szeret és ha új párja lenne, attól még neked ott lenne a saját apukád, ne úgy fogd fel h pótapa vagy ilyesmi.

Az én apám is most 46 kb én pedig 23 és én inkább azon lennék fennakadva h egy velem egyidős bnője van.

Nah de mind1 nem értem miért zavarna ha anyukádnak is lenne új párja.. attól még apukád is és anyukád is ugyanúgy fog foglalkozni veled..

2010. márc. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
94%

Az OK, hogy apukádnak olyan barátnője van, aki a lánya lehetne, de anyukád meg maradjon egyedül?

Ideje lenne egy kicsit magadba nézned!

Először is: ne kutass édesanyád telefonjában! Ha valamit meg akar mutatni neked, majd ő megmutatja.

Aztán: A gyereknevelés gondja édesanyádon van. Ő mos, főz, takarít rád, ápol ha beteg vagy. Te meg "hálából" megtiltanád neki, hogy új kapcsolata legyen. Lásson csak el téged, aztán ha felnősz és elköltözöl, maradjon egyedül?

Milyen jogon gondolod megtiltani neki, hogy legyen valakije, ne egyedül viseljen minden gondot, terhet? Mert neked az lenne kényelmesebb, ha csak veled foglalkozna?

Valószínűleg azért nem mondta el neked, hogy van valakije, mert te már megmondtad neki, hogy nem szeretnéd, hogy pótapukád legyen.

Ne gondold, hogy apukád barátnőjénél is olyan "kelendő" lennél, ha nekik kellene nevelniük téged. Most amíg a gond nem az övék, könnyű kedvesnek és jófejnek lennie veled. De a barátnő sem arra vágyik 23 évesen, hogy egy 12 éves gyerek összes gondja az ölébe pottyanjon. Ha gyereket akar, azt sokkal inkább sajátot.

Mit tegyél?

Gondolkodj el magadon! Nem te vagy a világ közepe! Anyukádnak joga van megkeresni a boldogságot és ha azt egy új férfival találja meg, neked inkább segíteni kellene benne, nem meggátolni!

És ne kutakodj a dolgai között! Vagy a apukád és a barátnője telefonjait is lecsekkolod?

Kapj észbe és szállj egy kicsit magadba!

2010. márc. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád még nagyon fiatal ahoz,hogy egyedül éljen,hiszen te kb 6 év múlva vagy egyetemre mész vagy kirepülsz. Gondolom nem úgy tervezed,hogy soha nem lesz párod és életed végül anyukáddal fogsz élni. Mert Te most pont ezt kéred,hogy áldozza fel az életét érted. Ha apukádnak elfogadod,hogy egy annyi idős lánnyal él,aki a lánya is lehetne,akkor igazán nem értem,hogy miért nem tudod azt is,hogy anyukádat szeresse valaki? Szerinted nem érdemli meg,hogy szeressék?
2010. márc. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
61%
Elképzelhetetlen, hogy valaki "bosszúból" szerez párt magának. Majd meglátod, ha nagy leszel. A szerelem, a vonzalom vagy jön, vagy nem. Tehát anyukád biztos nem zum-trucc szerzett partnert hanem azért, mert a szívét megérintette valaki. Ne gfél semmiféle mumustól /esetleges pótapuka/, mert ez is egy kétélű dolog. Van, aki egyáltalán nem tart igényt ilyenre még akkor sem, ha az anyukája odavisz valakit. Az elfogadás mindig két személyen /rajtad és a másikon/ múlik.
2010. márc. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
24%
Apukád mindig az apukád marad, attól függetlenül, hogy az anyukádnak lesz-e új férje vagy nem. Anyukád pedig nem fog hazavinni valakit, csak akkor, ha te is elfogadod és képes vagy megszeretni az új férjet, ebben biztos vagyok. Állj a dologhoz pozitívan, és feltételezd, hogy az életed csak gazdagodhat egy olyan "pótapukával", akivel egy jó baráti viszonyt tudtok majd kialakítani, és csomó mindennel hozzá tud majd járulni a boldogságodhoz. Nem kevesebb lesz ettől az életed, hanem több. Nekem is elváltak a szüleim kiskoromban, és mindig vártam, hogy anyukám újra megházasodjon. Most már 52 éves, és nincs egy normális kapcsolata. Aki volt, az meghalt 2 éve, de vele sem élt együtt. Azóta egyre zűrösebb kalandokba keveredik, és mivel én már külön élek, nem tudom, ki fogja később gondját viselni.. hidd el, csak nyerhetsz vele, ha anyukád társra talál, mind rövid-, mind hosszú távon.
2010. márc. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
63%
Szegény anyukád, önző egy kölke van...
2010. márc. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!