Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A szüleim elváltak. Apámnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim elváltak. Apámnak (45) két éve van kedvese (23), akit elfogadok, és szeretek. Édesanyámnak (43) a válás óta nem volt kapcsolata, de tegnap a mobilján kutatva, egy ffi forró SMS-eire, továbbá anyám ugyanolyan válaszaira leltem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyának még nem szóltam.12 éves vagyok.
2010. márc. 7. 20:03
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
Legalább megismerhetnéd, mielőtt ellenkezel.
2010. márc. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kommenteket,és szeretném tudatni a kedves válaszolókkal,hogy engem MOST MÁR tulajdonképpen nem is a rejtélyes hódoló,sokkal inkább az zavar,hogy anya nem hajlandó bemutatni.Pedig nála jobban senki nem tudja,hogy én akárhogy ellenkezem valami iránt,a végén mindenképpen eltűröm.Ui.:Apa kedvese végül nem a pótanyukám,hanem a legjobb barátnőm,és szerintem éppen a kora miatt...
2010. márc. 11. 18:59
 43/49 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem bízd rá :) Biztosan megvan az oka annak h nem akarja bemutatni. Ebben a kérdésben sem kellene felelősségre vonnod, hisz az neki nagy lépés lenne ha bemutatná, pl lehet h még nem is komoly annyira a kapcsolatuk.
2010. márc. 12. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
61%

Kérd meg apukádat, cserélje le a barátnőjét egy fiatalabbra, aki közelebb áll hozzád korban. Ő még jobb barátnőd lehetne. Azt senki nem gondolja komolyan, hogy egy 23 éves nő egy 12 éves gyerekkel barátkozik.

És mit javasolt a "legjobb barátnőd", mit csinálj? Kutakodj tovább, hátha még kiderül valami?

2010. márc. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
70%

23 éves nő/lány vagyok, de el nem tudnám képzelni, hogy egy 12 éves kislány a legjobb barátnőm legyen, talán inkább egyfajta anyai érzéseim lennének. Az, hogy olyan nagyon kedves veled, nem tudom, mennyire van azért, mert a "barátnőjeként" tekint rád, inkább apukáddal nem akar feszültséget (mit gondolna apukád, ha a felnőtt! barátnője nem lenne kedves a még gyerek! kislányával). És nehogy jobban megbízz benne, mint a tulajdon édesanyádban, aki normálisnak tűnik a leírásaid alapján! Én sem engedném, hogy a gyermekemet egy olyan nő nevelje, aki a lányom lehetne (senki más ne nevelje helyettem). És könnyű valakivel jó fejnek lenni heti pár órában, és egész más, mikor felelős vagy érte, nevelned kell - valószínűleg a „barátnőd” sem így viselkedne, ha ott laknál és neki kellene gondoskodnia rólad.


Az meg hogy bosszúból jön valakivel össze, mert te tiltakoztál... :D mi ebben a bosszú? Hogy nem szól róla? Vagy az a terve, hogy vár, míg esetleg turkálsz a telefonjában (...) és megtalálod a neked odakészített sms-eket? :D Ebből látni, hogy 12 éves vagy valóban... Beszéld meg vele őszintén (kérdezz rá, vagy mondd el mi volt, te tudod, hogy hogyan a legjobb vele beszélni), szerintem ő is biztos szeretne beszélni róla, hiszen a lánya vagy, nem hiszem, hogy jól érzi magát titkolózva előtted! Inkább tényleg az lehet az oka, hogy fél a reakciódtól, mivel eddig olyan hevesen elutasítottad, hogy legyen valakije neki is. Nem könnyű neked sem a helyzet, de vele beszéld meg a dolgokat! Ha normális, gondoskodó anya, akkor elmagyaráz mindent, és nem neheztel rád, még azért sem, hogy korábban így tiltakoztál, haragudni meg pláne nem fog, tudja, hogy mindenkinek nehéz a helyzet.

2010. márc. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem erőlteti rád a pasit, főleg nem a te problémád.
2010. márc. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
9%
hagyd, hadd kúrják anyádat, majd talán bejelenti, ha kistesód lesz...:D
2010. márc. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
47%
Most miért baj, hogy barátként tekint az apukája új párjára? Attól, hogy ő legjobb barátnőjeként néz rá, nem jelenti, hogy a 23 éves nő is legjobb barátjának tartja, hanem egyszerűen csak jóban vannak. Nem feltétlenül vannak anyai ösztönei. Mostmár az is baj, hogy nem utálja az apja barátnőjét?
2010. márc. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
34%

12 évesen nem hiszem, h levágja mi áll egy felnőtt viselkedése mögött (legfeljebb csalódik esetleg majd), mi innen a távolból pláne nem tudhatjuk pontosan. Senki nem mondta, hogy baj, hogy nem utálja, így is van elég feszültség körülötte.

Remélem már beszélt az édesanyjával, és tisztázódott a helyzet, problémamentesen.

2010. márc. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!