Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi a teendő, ha nem tudunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha nem tudunk válás után különköltözni?

Figyelt kérdés
A probléma az lenne, hogy én nem tudom kifizetni, és ő sem tud engem kifizetni. A két gyermekünket állandó felügyeletre nekem ítélte a bíróság, de ő a munkarendje miatt elég sokat itthon van. Nem sokat segít, elvárja, hogy továbbra is én főzzek, mossak, takarítsak rá is. Megbeszéltük a válás után, hogy felváltva takarítunk - nem történik részéről semmi, beszáll a vásárlásokba, semmit nem, max két kg kenyeret meg 5 liter tejet vesz egy hónapban...Mit tehetnék, mert ebbe én fogok beleőrlődni....A hitelt egyikünk sem tudná egyedül fizetni, ami a házon van (a ház és a hitel is 50-50%). A házat áruljuk, de hát nem nagyon jönnek. Albérletbe nem nagyon szeretnék menni, mert nem maradna egy ft-om sem, ha azt kifizetem...De ő neki meg ez így kényelmes ahogy van, többször beszéltem már vele, de nem változott sosem semmi....

2015. aug. 10. 09:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én a mai napig nem értem, mi értelme a házasságnak...
2015. aug. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
Nyilván te fizeted a válási költséget. Hisz te akartál elválni.. meg szerintem neked is kéne költözni. Vagy akár maradhatnának nála a gyerekek a házban amíg nem találsz biztos lakást.
2015. aug. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%

Új kapcsolat? Na az legtöbbször padlóra küldi az exet :D

Vagy: Elköltözöl a gyerekekkel és a helyeteket/szobádat kiadod albérletbe valakinek. Az a te szobád, a te tulajdon részedben, megteheted.

Azt írod, nem szeretnéd a gyerekeket kirángatnia környezetből... De ha lenne vevő, akkor is költözés lenne, nem? hogy megszabadulj tőle, akkor is költözni kellene, nem? Szóval minden létező megoldás a költözés. Akkor valami ésszerűt gondolj ki.

Ha az exed azzal idegel, nem akar változtatni és zsarol, add ki a szobád bérbe 2-3-4-5 kisebbségi személynek, akik garantáltan nem fogják kinyalni a hátsóját. Csak figyelj a bérleti szerződésre és a bérleti díjat mindig időben kapd meg, a rezsi költség fizetést ( a bérlő részéről) meg bízd az exedre, hisz ő fog velük egy fedél alatt lakni. Na ez nem mindenkinek tetszik :D

2015. aug. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
van ilyen eset as közelemben, hogy nem tudnak hova költözni egyik fél sem. a ház árát ha elfeleznék, abból még kutyaólat sem kapnának. maradnak egy házon belül, külön szobában, és házon kívül intézi el a dolgait mindenki. senki nem visz a házba nőt és senki nem visz faszit.
2015. okt. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ez a vigyél föl pasit marha jó!!! Mondjuk én ismertem egy párt a válás után pasi hozta az új nőt, a nő az új pasit... majd egy évig éltek egy fedél alatt, mire el tudták adni a házat.
2015. okt. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!