Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Erősen sminkelő lányok mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erősen sminkelő lányok mit reagálnátok ha ti lennétek a feleség helyében?

Figyelt kérdés
[link]

2015. aug. 12. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:

A férfi volt a hülye szerintem...

Én férfiként biztos nem vennék feleségül egy nőt úgy, hogy még nem láttam smink nélkül.

2015. aug. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szimplán szánalmas a férfi és a kártérítés követelése is. Soha nem jutott eszébe, hogy lássa a barátnőt smink nélkül...? Kamu szagot érzek. Én is szeretek erősen sminkelni, mégsem fakad sírva senki amikor reggel meglát.
2015. aug. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

lehet, hogy kamu...de mi van ha mondjuk egy adott lánnyal történik meg...ilyenkor mit lehet reagálni?

mi van ha van tényleg ilyen hülye férj???

vagy ki tudja lehet a pénzre ment az egész...

2015. aug. 12. 11:34
 4/9 anonim ***** válasza:
2015. aug. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor sminkelje magát ezentúl is, elég kézenfekvő.
2015. aug. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
2015. aug. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6: lehet hülye vagyok, de nekem a baloldali jobban tetszik...
2015. aug. 13. 19:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Látván, hogy ilyen jól tudja magát sminkelni, egészen megtetszett baloldali formájában is.
2015. aug. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szép kis kapcsolat lenne. Én nőként nem tudom, mit reagálnék, de a bíróság helyében valami hasonlót: Mindketten hülyék,összeillő páros. :)

A férfi egye meg, amit kifőzött, és a nő is, ha már ilyen felelőtlenül megy hozzá valakihez. Én tutira nem házasodnék addig, amíg rózsaszín köd van a szemem előtt, ha már ismerem a negatív tulajdonságait, és úgy is el tudom fogadni páromnak, akkor jöhet az ásó-kapa-nagyharang. :)

2015. szept. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!