Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti hogy viselkednétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viselkednétek, ha összetalálkoznátok a válófélben lévő férjetekkel az utcán, aki a szeretőjével sétálgat?

Figyelt kérdés
Párom elhagyott egy másik nőért, válófélben vagyunk, de nem vagyunk haragban, békében válunk el. Gyerekünk nincs. Ha találkoznátok velük az utcán, hogy viselkednétek? Köszönnétek, megállnátok, vagy csak tovább mennétek? Mi a helyes ilyen esetben?
2015. aug. 13. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

En szemely szerint koszonnek es mennek tovabb, nem allnek le beszelgetni.


Csevereszni biztosan nem lenne kedvem egy ilyen szituacioban, de ugy sem tennek, mintha nem ismernem, az mar a masik veglet.

2015. aug. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Természetesen mosolyogva,jókedvűen üdvözölném őket,tehát köszönnék,szóba nem elegyednék velük egyértelmű,és úgy tennék mintha sietnék valahova.Magamban meg azt gondolnám,hogy remélem toppon vagyok külsőleg,sikerült értelmes ábrázatot varázsolnom reggel,meg jól nézek ki,hadd lássa a szemét tróger hogy nélküle is boldog vagyok.
2015. aug. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Köszönnék nekik, de nem állnék meg beszélgetni.
2015. aug. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És mi lenne ha a férjem megállna, hogy bemutassa a párját? Akkor hogy viselkedjek? Tőle még ez is kitelik.
2015. aug. 14. 04:56
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Akkor megállnék,bemutatkoznék én is a nőnek,kedvesen mosolyognék,majd mennem kell-felszólalással tovább mennék.
2015. aug. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért számít az, hogy mások mit találnának helyesnek? A saját életedet éled, ha kedved van beszélgetsz velük, ha meg nincs, akkor átmégy a túloldalra és tojsz a fejükre. Tedd ami jólesik és éplvezd, hogy szabad vagy:) (különben mért kellene haragudnod az exed új párjára? Az exedre esetleg lehet, hogy cseszett veled normálisan lezárni, de az új nő nem ártott neked semmivel...)
2015. aug. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Már hogy ne ártott volna nekem. Elvette a férjemet, felcsináltatta magát, mert gyermeket akart és nem szállt le a férjemről még akkor sem amikor már tudta, hogy felesége van. Gerinctelen, szánalmas egy nő.
2015. aug. 15. 04:39
 8/10 Bence_ ***** válasza:
100%

Elvenni nem lehet.

Férjed egy önálló személy.

Az lehet, hogy elmegy mert máshol neki jobb.

2015. aug. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

A férj nem egy tárgy, nem lehet elvenni, megtartani, ha ő maga ezt nem akarja. A te férjed menni akart, ő döntött így. Ha maradni akart volna, sem becsúszott gyerek, sem ráakaszkodó nő nem befolyásolta volna.


A helyedben visszaköszönnék ilyen helyzetben, ha be akarja mutatni, akkor kezet fognék vele, bemutatkoznék, majd elmondanám, hogy örülök a találkozásnak, de nagyon sietek a boltba/piacra/anyámhoz/tetszőleges kifogás, majd tovább is mennék. Nem kell vele jópofizni, de annyi tiszteletet és udvariasságot a dühöm ellenére is megadnék nekik, mint amit egy akármilyen ismeretlennek. Nem miattuk, hanem miattam, hogy megmaradjon a tartásom. :)

2015. aug. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha megállna és be akarná mutatn a csajt, akkor más néven szólítanám. Pl ha Józsikának hívják, akkor azt mondanám neki hogy Kázmér, ne haragudj de sietek, majd később beszélgetünk, örülök hogy megismerhettem a párod, viszlát.
2019. aug. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!