Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kinél mi volt az a pont,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinél mi volt az a pont, esemény amikor végleg eldöntötte hogy elválik?

Figyelt kérdés
2015. aug. 30. 07:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Csak anyám nevében tudok nyilatkozni, én még fiatal vagyok.

Apámtól elválnia akkor sikerült, amikor megismerte (közelebbről) a második férjét, tőle pedig azért, mert javíthatatlan alkoholista volt, és nem úgy tűnt, mintha komolyan vette volna a házasságot. A végleges szakítás előtt azt jelentette ki konkrétan, hogy a haverjaival szívesebben van, mint otthon, illetve anyámmal nem tud miről beszélgetni.

Remélem, segítettem.

2015. aug. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Randizott a hátam mögött és nőket vitt fel a közös otthonunkba, mikor nem voltam otthon. Akkor váltam, amikor ez kiderült. Előtte is voltak gondok de én épp azon dolgoztam, hogy javítsunk rajta.
2015. aug. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem volt konkrét pont. Már évek óta nem volt szex, csak évente egyszer-kétszer, az is nyűg volt. Elhidegültünk, már a problémáinkat sem beszéltük úgy meg. Egyre jobban egyedülállónak éreztem magam mellette, csak persze pont az egyedülállóság lényege, a szabadság hiányzott. Mivel szerettem, évekig gyötrődtem mellette, próbáltam megoldást keresni, nem volt. Egy nap minden különösebb ok nélkül felálltam és azt mondtam elég volt. Nem értette. Ha eddig jó volt most mi a baj, mi történt? Nem érette hogy akkor konkrétan semmi nem történt, de előtte már évekig minden szar volt.
2015. aug. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%

# 3 gyakorlatilag leírta a sztorimat. Csak utána még az is volt, hogy elbeszélgettünk, elmondtuk, hogy mit várnánk a másiktól annak érdekében, hogy javuljon a kapcsolatunk. Ebből az lett, hogy én tettem, amit kért, ő meg nem. Sőt, ki is jelentette, hogy majd ha én már mindenben megfelelek az ő elvárásainak, akkor talán ő is hajlandó lesz picit dolgozni a kapcsolatért. Nálam ekkor telt be a pohár.

De ahhoz, hogy ki tudjak lépni, kellett egy új kapcsolat is.

2015. aug. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem, kisgyerekkel nehezen fogok tudni igazi új kapcsolatot találni, de megcsalni képtelen lettem volna amíg együtt voltunk. Most egy szex kapcsolatom van, már egy éve, nem akarok a gyerekem életébe egy új "apukát" vinni. Ha nem találok olyat akivel ismét meg tudom élni a szerelmet és a gyerekemet is elfogadja 100%ig, akkor egyedül maradok. Az apjának minden esélyt megadok, hogy akkor legyen a gyerekével amikor akar. Nincs bennem harag, hiszen ketten baltáztuk el. De jobb így, most mindkettőnknek van legalább szex az életében, kell az, hogy ne legyen frusztrált az ember. No és persze legfontosabb a remény egy boldog jövőre. Egy kapcsolat akkor halott ha már nincs benne remény. Szerintem. Hármas voltam.
2015. aug. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm 4-es,nekem most segítettél a történeteddel.Ugyanez van nálunk.Feleljek meg 100 %-ig az elvárásainak,ő meg éli a saját életét.Elég volt.
2015. aug. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igazán tanulságos történetek. Nagyon köszönöm hogy leírtátok. Még annyit: jobb így?
2015. aug. 30. 18:38
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Bár nem biztos, hogy olyan válasz, amire vágysz, de leírnám.


Különféle sztorik vannak és lesznek itt, de egyetlen egy dolog közös mindben. A nők általában addig nem lépnek ki a kapcsolatból, amíg nem reménykednek abbab, hogy kilépve lehet jobb életük. Ebből a reményből merítenek erőt a kilépéshez.


Egy nő nem hagy el egy férfit azokért a dolgokért, amiket az csinál, vagy épp nem csinál. Azért maximum kiszeret belőle. De még akkor sem hagyja el, ha már nem szereti. Marad. Akkor is marad, ha rossz. Akár egy életen át. Csak és kizárólag akkor hagyja el, ha már úgy látja, hogy a boldogabb életre van lehetősége - de a férfi nélkül. Ez az egyszerű oka van általában annak, ha egy nő otthagy egy férfit: jobb életet akar és már hiszi, hogy azt csak a férfi nélkül érheti el.


Ez kinél mennyi idő és milyen dolgok után jön el, de alapvetően ez az ok.


Amíg ez a remény nincs, akkor marad.

2015. aug. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Több, mint 2 év némaság, megalázás, lenézés után (én voltam a cseléd, ő a király) az utolsó fél évben már az agresszió is előjött. Nem vártam meg, hogy megüssön és megcsaljon. (ököllel fenyegetés, ráncigálás, combra ököllel ütésen már túl voltunk).

Életem legjobb döntését hoztam meg.

2015. szept. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%

"ököllel fenyegetés, ráncigálás, combra ököllel ütés"


Aki ezzel szembesül, egy percig se maradjon együtt azzal a féreggel, aki ezt tette. Ezt semmi nem menti, erre nincs elfogadható magyarázat.


Ez mindig - ISMÉTLEM - mindig a komolyabb bántalmazás előszele.

2015. szept. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!