Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kinél mi volt az a pont,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinél mi volt az a pont, esemény amikor végleg eldöntötte hogy elválik?

Figyelt kérdés
2015. aug. 30. 07:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
10-es, de pont azért marad vele, amit írtam. Ha racionálisan gondolkodna, akkor úgy lenne vele, hogy ennél bármi jobb és nem maradna, de nem, mert ez mindenkinél egyéni, hogy mikor lesz meg a reménye arra, hogy jobb legyen. Anélkül a remény nélkül meg nincs ereje elmenni, akármilyen szar/veszélyes stb. Érthetetlen, hogy miért nem fogják fel, hogy bármi jobb és boldogabb élete hoz, mint az, de nem.
2015. szept. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
Az utolsó évben csak feküdt a kanapén, rám maradt gyakorlatilag minden feladat, azok minden költségével együtt. Tulajdonképpen felismertette velem, hogy egyedül is megállok a lábamon, ő csak nyűg nekem. Mégis az utolsó pillanatig azt hitte, visszalépek. Hogy megbántam-e? Óriási nyomás került le rólam, anyagilag jobban kijövök, megnőtt az önbizalmam. Nem találtam még meg a szerelmem, de így is ezerszer jobb.
2015. szept. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kiderült,hogy megcsalt ,de próbáltuk megmenteni.

Ebben az időszakban volt nálunk egy összejövetel,ahol pofátlanul a szemebe hazudott,és megalázott a vendégek előtt.Lement a buli,rendbe raktam a lakást (ő elhúzott inni tovább) leültem a földre,és hol nevettem,hol sírtam,hogy mekkora egy idióta vagyok.És eldöntöttem,hogy elhagyom,mert ez volt az utolsó csepp!

2015. szept. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!