Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált szülők, ti hogy oldjáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált szülők, ti hogy oldjátok meg egymás között a láthatást?

Figyelt kérdés

Főleg az ünnepek érdekelnek, ezt valahogy nem tudom elképzelni.

Pl. karácsonykor egyik nap anyánál másik nap apánál?


2015. szept. 12. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
A karácsony szerintem a gyerekek ünnepe, ezt illene a két őt világra hozó embernek tiszteletben tartania.És nem egomán majomként a határozatot lobogtatva igényt tartani szerencsétlen megtépázott lelkű gyerekre.
2015. szept. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
barátnőméknél úgy van, hogy születésnap,szenteste húsvét 1 napja az anyukánál és akkor a karácsonynapjain meg húsvét 2. napján az apukájánál van.
2015. szept. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Best of taktika: Ha épp fizetni kell valamit akkor menjen a másikhoz :P
2015. szept. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Még kicsi szegény kicsikém. Alig egy éves. :(
2015. szept. 12. 21:10
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Töltsék együtt, két szülő és a gyerek, ha nem utálják egymást. :)
2015. szept. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3 éves korig nem is viheti el pl.éjszakára.

De az lenne a legjobb,amit utolsóírt,barátnőméknél bevált,pedig már ovis és iskolás a két gyerek,hogy szenteste 2-3 órát együtt van az egész család.

2015. szept. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 xswerdy válasza:
100%
A töltsük együtt sem biztos, hogy jó. Lehet, hogy a gyerekben hamis illúziót kelt, hogy újra egy család lesztek.
2015. szept. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy van,hogy a gyerekek 24-25.-én velem,és az én szüleimmel vannak,26-27 az apjukkal,és az ő szüleivel,van,hogy ilyenkor maradnak egészen jan 2.-áig.
2015. szept. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ismerőseimnél is ez van, hogy 24 este ott van, ahol szokott lenni (esetleg nagyszülőknél együtt, szintén azzal as zülővel akivel szokott lenni), aztán 25 vagy 26 vagy valahogy úgy a másik szülőnél.


Egyébként szerintem ha a gyerek már nem túl kicsi, de még kicsi, akkor meg lehet ajándékozni azzal is, hogy egy közös családi ebéd idejére nem marják a szülők egymást, hanem együtt töltheti a karácsony legalább egy részét mindkét szülőjével. Ha van a szülőknek új párja, akkor végül is ők is ott lehetnek, de mindenki előre fogadja meg, hogy nem problémázik, nem hisztizik és nem játszmázik, csak nyugton van. Ha nem utálják egymást nagyon a felek, akkor ez működhet és jóleshet nagyon a gyereknek, hogy legalább a karácsonyt / ünnepeket együtt töltik és nem kell szomorkodnia, hogy szenteste nem látja az egyik szülőjét. De ha csak hiszti lenne, akkor jobb ezt kihagyni.

2015. okt. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!