Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek megéri új életet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri új életet kezdeni vidéken a párotok nélkül az anyukáddal?

Figyelt kérdés
24 évesen, 8 év járás után, anyai befolyásoltság alatt és összeköltözni a saját anyukáddal vidéken (Debrecenbe) a fővárosból új munkahelyet keresve,új életet kezdve, stb ...

2015. okt. 26. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi? Otthagyod a párod 24 évesen, hogy elköltözz anyáddal valahová? Minek? Ha már költözöl, saját lakásba kéne, nem anyukáddal máshová.
2015. okt. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

őőő lehet rosszul látom, de nem az anyjuktól szoktak elköltözni a párjukkal közösbe az emberek?

ilyen esetet csak akkor tudok elképzelni ha az anyát ápolni kell, vagy valami speciális indok is van mellette...


én szeretem anyukámat, nincs vele gondom, de nem költöznék le vidékre vele a barátnőm nélkül...viszont barátnőmmel leköltöznék anyám nélkül...


22F

2015. okt. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen egy kicsit speciális a dolog, ugyanis anyám és apám házasok már több mint 20 éve. Az apám megcsalta az anyámat... én is költöző félben vagyok a páromhoz... és nincs testvérem stb. a család nagy része (ő részéréről) ott él vidéken... a páromnak nem tetszene ez a vidékre kölözősdi..
2015. okt. 26. 15:39
 4/7 anonim ***** válasza:
És miért nem költözhet anyád egyedül? Mi ebben a speciális? Mindenki a maga életét éli, és ennyi.
2015. okt. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"megéri új életet kezdeni (...) az anyukáddal?"


Hogy mi?! Anyukáddal mindent tudhatsz, csak nem új életet kezdeni...

2015. okt. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szegény párod...te nem 24 vagy hanem 4...
2015. okt. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Először azt hittem, hogy válsz, mert úgy még talán mondanám, hogy jót tenne a környezet változás, de így, Pestről vidékre, anyucival meg a pároddal? Anyukád költözzön egyedül, hidd el, meg lesz.

Inkorrekt dolog egy szülő részéről, hogy a saját élete, érzései miatt elvárja, hogy 24 évesen, rúgjátok fel az életeteket, hagyjátok ott a munkátokat... Nem tudom, mit dolgoztok, de vidéken nehezebb munkát találni.

Gondolom anyuka meg majd nyomja a szokásos sablon dumát, hogy mire hazaértek, lesz vacsora az asztalon, mos és vasal rátok, nem fog zavarni, stbstb... én átgondolnám ezt a helyzetet, mert lehet, a kapcsolatodnak majd inthetsz egy laza hellót.

2015. okt. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!