Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A kémia hiánya indok egy válásra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kémia hiánya indok egy válásra?

Figyelt kérdés

Gyerek is van, 15 éve együtt. Még fiatal vagyok, 31. A férjem iránt semmi kémiát nem érzek, azaz szexuálisan nem vonzódom hozzá. Bármit csinál, még szex közben sem nagyon jön meg a kedvem (Más pasival megvan a kémia). Nem tudom tudna e ez még változni közöttünk, azaz bennem. Amúgy jó ember, sajnálom őt, de lehet sosem lesz ez a házasság már jó? Mindig boldogtalan leszek? Mert most az vagyok. Szerintetek?

Köszönöm a normális válaszokat.


2015. okt. 27. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
A szex egy alap eleme egy társas együttélésnek. Ha a kémia nem működik szerintem nincs értelme a dolognak.
2015. okt. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom, akkor még vonzott, mikor a gyerek összejött. Mi változott?
2015. okt. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Valamiért csak összejöttetek...

Viszont az ember úgy működik, hogy a kapcsolat elején, amíg nem ismerjük még alaposan a másikat, nincsenek szürke hétköznapok, addig idealizálunk... és az ideálhoz könnyű vonzódni, hiszen közel tökéletes. Ezért lehet, hogy az új, ismeretlen mindig vonzó. De hidd el, egy tartós kapcsolatban velük is ugyanúgy beállna a megszokás unalma... ezért nem megoldás a pár lecserélése, hanem magunkban kell helyretenni az érzéseket.

2015. okt. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sztem ami nem működik azt minek erőltetni... Álságos dolgok miatt? Hogy majd a gyerek és a férj tönkremegy? Senki nem megy tönkre ha van egy pici intelligencia és mindenki belátja hogy kiégett köztetek. Ezen nem segít az amerikai stílusú lelkizés, beszéljük meg 100x. Ami elkezdődik az egyszer véget is ér. Ez egy ilyen játék, a többi maszlag...
2015. okt. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Ha unod magad es boldogtalan vagy valoszinu keresed az eleted ertelmetlen

Megsugom ne mastol vard a boldogsagat a kulcs magadban van.

A hazassagba tenni kell nem csak kivenni belole es elvarni hogy boldogga tegen.

Fiatalon vagy egeszseges van gyereked TUL jo a dolgos nem talalod a helyed.

Ha ujra osszejossz a ferjeddel meglatod mukodni fog.

Hetkoznapi mamor mindig ol

2015. okt. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Ha régen volt kémia,akkor helyre lehet hozni,csak kettőtökön múlik.


Abból a kevés információból,amit leírtál,nekem az jön le, hogy nem kívánod a férjed,de elviseled a szexet! EZ RÉGEN ROSSZ! Minek szexelsz vele, ha nem jó a szex vele? Miért nem mondod el neki, hogy mit csinálja másként a dolgokat,vagy pedig szüneteltessétek a dolgot,mert nem tudsz ráhangolódni?

2015. okt. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
Látom fájt az igazság :)
2015. okt. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van, amit helyre lehet hozni és van, amit nem. Kérdés, hogy a ti esetetek hova tartozik.
2015. okt. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
13 évet voltunk együtt utolsó 4 évben nem volt kémia. Mindent megpróbáltunk, próbáltam, nem ment. A megmentéshez kell a szeretet,az alap, amire lehet építeni. Nálunk elmúlt a szerelem és nem alakult át szeretetté, csak megszokássá. Elváltunk..még időben. Inkább vagyok egyedül a gyerekemmel, mint hogy így kelljen megöregednem és arra ébredjek 70 évesen, hogy elment az életem és igazán nem is voltam boldog. Ezt neked kell eldönteni, hogy mennyire játszik fontos szerepet a kémia az életedben és ezen kívül szereted e még a párod!
2015. nov. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!