Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válásnál, gyermekelhelyezésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válásnál, gyermekelhelyezésnél kérheti az egyik fél a másik fél pszichológiai kivizsgálását?

Figyelt kérdés
Nem szívatni akarom,de szeretném biztonságban tudni a gyerekem.
2015. dec. 29. 07:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

#10 Szóval nem vert agyba főbe.


Szerinte kezeltesd magad, mert ez a feljelentgetési láz kezd súlyos lenni.

2015. dec. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
6%
#9 Én nem hőzöngtem, csak megjegyeztem 3 alkalommal hogy a kérdezőnek is ráférne egy beszélgetés egy szakértővel, de szerintem valami baj lehet az internetkapcsolatommal, mert mindig eltűnik a hozzászólásom. Nem tudom mi lehet a gond.
2015. dec. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Megmondom mi,jelentettelek 2 alkalommal is,és törölték,mert provokálsz.Ha nem szeretnéd,hogy töröljenek innen,akkor javaslom ne gyere ide többet,és ne vedd a fáradtságot az írásra,mert nem fogsz felidegesíteni vele.Ha a férjem kötelezne engem is pszichológiai vizsgálatra,akkor állok elébe,eddig sem volt,ezután sincs mitől félnem.További szép napot!
2015. dec. 29. 16:14
 14/22 anonim ***** válasza:
6%

Nem provokállak, csak elmondom a véleményemet. Eleve hülyeség a kérdés, hiszen természetesen kérheti bármelyik fél, akár én is, csak épp ettől még nem fogják elvégezni.


Egyébként gratulálok, kiváló 3/III-as lehettél volna. :)

2015. dec. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Rendben,végeztél? :) lassan ideje lenne mást is csinálni mint ide írogatnod annak reményében,hátha felidegesítesz :)
2015. dec. 29. 16:36
 16/22 anonim ***** válasza:

Gyermekelhelyezési perben a bíróság elrendeli.

Én 3-9 éves koromig évente jártam ilyenre és a szüleim is.

2016. jan. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Annak oka volt.Alap esetben ilyet nem rendelnek el.
2016. jan. 1. 09:58
 18/22 anonim ***** válasza:

17: Az volt az oka, hogy a gyámhatóság megvizsgálta, melyik szülőnél lennék jobb helyen. Mindig az anyámnak ítéltek, de az apám minden jogorvoslati lehetőséget kihasznált, újra és újra fellebbezett.

Szerintem nem lehet pszichológiai alkalmasság vizsgálata nélkül levezetni egy gyermekelhelyezési pert.

2016. jan. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Értelek.Hát akkor az volt az oka,hogy apád erőltette,de egyébként normál alapesetben SOHA nem kérnek pszichológiai kivizsgálást gyermekelhelyezésnél.Ez tuti.
2016. jan. 2. 08:28
 20/22 anonim ***** válasza:
És akkor mi alapján dönti el a bíró, hogy kinél jobb a gyereknek? Ránézésre?:)
2016. jan. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!