Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek mit határoz meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit határoz meg a bíroság ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Röviden szakítottam a barátommal. Van egy közös gyerekünk ő 2-éves. Németországon éltünk 7évet és én ugy döntöttem ,hogy hazaköltözöm Magyarországra! Nem vagyunk összeházasodva nekem van egyedül felügyeleti jogom, de viszont az apasági az megvan neki. A kérdés az mit tud megálapítani a biroság a láthatásrol nekem majd mindig vinnem kell Németországba láthatásra (ha igen akkor milyen sűrűn. Mert ő azt mondta ,hogy nem jön nekem kell majd mindig mennem.Előre is köszönöm a válaszokat
2015. dec. 29. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
A láthatás az adható de nem kötelező. Ha az apa látni akarja a gyerekét akkor neki kell menni.
2015. dec. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
A szuloknek kell kozosen megegyezni. Apa jon vagy neked kell kuldeni/vinni a gyereket de ez esetben az utikoltseg felet az apa kell allja. Ahogy irtam neked privatban is a gyamhatosagi eljarast nem fogod tudni meguszni, ha az apa magatol nem hajlando a kompromisszumra.
2015. dec. 30. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 omba ***** válasza:

Az biztos, hogy ebből ne indulj ki:

"Mert ő azt mondta ,hogy nem jön nekem kell majd mindig mennem." - ezt ő gondolja.


A joghoz nem nagyon értek, de a láthatás az jog, ha él vele él, ha nem nem.

Nem gondolom, hogy az ő jogának gyakorlásához téged kötelezne a bíróság bármire.

De ügyvéded az legyen!

2015. dec. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ilyenkor a szünetekre szoktak több hetet megadni az utazásokat felesbe fizetitek
2015. dec. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne törődj semmivel. Te vagy az anya, a nő. Tiéd az ország, tiéd a hatalom.

Veled szemben az apa, a férfi, európában jogi úton nem győzhet.

2016. jan. 4. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!