Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A válófélben lévő feleségemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A válófélben lévő feleségemnek bármikor bejárása van a lakásomba?

Figyelt kérdés
Megcsalt, én béreltem egy kis lakást és elköltöztem. Azóta mániája, hogy megbékítsen, de én ezt természetesen nem akarom. Már negyedik hónapja, hogy tart a válás és ő mindent elkövet, hogy hátráltassa. A lényeg, hogy most fogalmam nincs, hogyan, de szerzett egy kulcsot és vacsorával márt, pont aznap, mikor hónapok óta először nőt vittem fel, ezzel életem legmegalázóbb helyzetébe hozott. A hatóságokhoz fordultam, de közölték, hogy amíg le nem zárul a házasság, addig az az ő lakása is. Megértem, de valami kiskapu kell, hogy legyen, hogy magánéletet élhessek!
2015. szept. 15. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy szerzett valahol egy kulcsot? :D Kamu
2015. szept. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Biztos a gondnoktól kérte, nem tudom, nem kérdeztem utána, nem volt még időm rá, de nem is ez a lényeg.
2015. szept. 15. 20:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"hatóságokhoz fordultam, de közölték, hogy amíg le nem zárul a házasság, addig az az ő lakása is."


Kamu bizony. Amennyiben az általad bérelt lakásba valaki nincs bejelentve, úgy hiaba a feleséged, vagy akár az édesanyád, nincs joga ott lenni és a rendőrök kipenderíthetik őt onnan. Eleve honnan tudta volna meg az új címedet, vagy akkor most miért nem cserélsz zárat és nem adsz pótkulcsot senkinek... ez egy nagyon buta, átgondolatlan kamukérdés. Értem én, hogy unatkozol, de ha ennél jobbat nem tudsz kitalálni, akkor inkább csak válaszolgass.

2015. szept. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem az ő lakása. Ha a te neveden van a bérleti szerződés, akkor neki oda nem lehetne szabad bejárása, mivel válófélben vagytok, és külön éltek.
2015. szept. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
odamehet. zárcsere
2015. szept. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!