Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek ha nincs közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha nincs közös gyermekünk és vagyon akkor hamar kimondanák a válást?

Figyelt kérdés
2016. jan. 25. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen,ha vagyoni dolgokban is könnyen megegyeztek előre,tehát nem kell,hogy ügyvéd hajhurásszon titeket és nincs belőle veszekedés,h ki mit követel a váláskor a másiktól.
2016. jan. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

igen

akár egy ügyvéddel is mehettek!


nálunk volt gyerek, emiatt kellett csak még egy tárgyalás. anélkül egy is elég szokott lenni

2016. jan. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Borababa válasza:
Igen! Én ugyanígy váltam! Mi írtunk előre egy papírt, hogy sem közös gyermek, sem ingatlan, az ingóságokban pedig közösen megegyeztünk, illetve közös megegyezés alapján szeretnénk válni és egyikünknek sincs a másik felé semmilyen követelése a továbbiakban! Az első mindenképp békítő tárgyalás, ha jól emlékszem, és a következőn kimondják a válást! 2 hónap maximum!
2016. jan. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A válás egy szuszra is megtörténhet, ha külön választjátok a vagyonmegosztástól. Mi is így váltunk. Gyerekeink is vannak (igaz, már nagyok - 20 év felettiek). Szerintem a közös megegyezés a lényeg. Én adtam be a válópert, sikerült meggyőznöm a (volt) nejemet, hogy neki is egyszerűbb (és olcsóbb) a közös megegyezéses, mert, ha 5 évig húzná, én akkor is megyek, és csak az ügyvédeknek lenne ráció a hosszú perben. Vagyonmegosztást még eddig sem csináltunk (6 éve váltunk - egyetlen tárgyaláson) - igaz, van 2 közös tulajdonú ingatlanunk - simán különmentünk, mindenki éli a saját életét, elválva.
2016. jan. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt párom előző feleségével 10 perc alatt , egy tárgyalással elváltak. Leírták, hogy ők elosztottak mindent.
2016. jan. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs gyerek, es megosztoztatok, az első tárgyalason ki is mondjak a válást - de mindkettőtöknek jelen kell lenni. Ügyved sem kell! Sima ügy!
2016. jan. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ügyvéd sem kell. Befizettem az ügy indításakor kb. 12 ezer forintot (illetékbélyegben) - és semmiféle ügyvéddel nem foglalkoztam sem én, sem a (volt) nejem (én voltam a "felperes" - azaz én indítványoztam a válópert) (kb 2 - vel ezelőtti hozzászóló vagyok
2016. jan. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!