Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nálatok mi számít válóoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mi számít válóoknak?

Figyelt kérdés
2016. márc. 22. 15:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú időn keresztül szeretőt tart, hülyét csinálva belőlem.

Már nem működik a kapcsolat, valaki másba beleszeretünk.

Ha valami komoly törvénybe ütköző dolgot tesz..lopás, gyilkosság. Nem várnék rá, hogy mikor szabadul, ha egyébként jogosan kapta a büntit.

Bántana engem, vagy a gyereket.


Elsőre ennyi jutott eszembe.

2016. márc. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%
Megcsalás.
2016. márc. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Fizikai erőszak.
2016. márc. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mivel nem bánt bennünket, nem Alkohol Pista, nem szerencsejátékos, így a megcsalást nem bírná el a lelkem. Nem tudom, hogy rögtön elválnék-e. Most azt mondom, igen, de akkor valamit én is nagyon elronthattam, ha nem vettem észre, hogy boldogtalan mellettem.
2016. márc. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szenvedélybetegség, hazugság, tisztességtelen cselekedetek, eltérő életvitel, eltérő világkép, eltérő igények a kapcsolat tartalmára vonatkozólag, erős mentális problémák, mint pl. napi többszöri dührohamok, határmegsértés, élősködő természet, stb.
2016. márc. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Megcsalás, fizikai vagy szóbeli bántalmazás, agresszív viselkedés, kihűlt kapcsolat, igazából sok minden. Az nem számít annak, ha jó és harmonikus marad a kapcsolatunk és nem csak néha vannak jobb pillanatok, hanem szinte folyamatosan.
2016. márc. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalás, hazugság, gerinctelenség.
2016. márc. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat,váron a továbbiakat.Mindenkinek ment a zöld kéz
2016. márc. 22. 17:37
 9/17 anonim ***** válasza:

Megcsalás. Hazugságok (releváns ügyekben), bántalmazás (testi, lelki), komoly függőség.

Most ennyi jut eszembe, de biztos tud olyat produkálni az élet aminek szakítás lenne az eredménye.

2016. márc. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Eszter76 ***** válasza:
100%

Felelőtlen viselkedés a hátam mögött. Én konkrétan ezért váltam el. Hitelt vett föl a hátam mögött a közös bankszámlára, az én fizetésem alapján - és akkor derült ki, amikor le akarták tiltani a számlát, amiről a ház hitelét fizetem!!! Ráadásul mindezt úgy, hogy előtte számtalan pénzügyi marhaságot csinált, és megállapodtunk, hogy semmilyen pénzügyi döntést nem hoz nélkülem. (Egy rakás adósságot már a család segítségével kellett rendezni előtte is.) Még csak nem is rossz szándékkal tette - vállalkozott, csak minidg minden balul sült el, és hiába beszéltem, hogy a kosztpénzt nem lehet beletenni a vállalkozásba, nem hallgatott rám - amikor meg a számlákat kellett volna fizetni vagy ennivalót venni, akkor nézett furcsán, hogy miből és honnan vegyen pénzt (előtte meg vett tízezrekért árut, amit majd egyszer elad...).


Amúgy válóok lenne nálam a fizikai erőszak, és az is ha bármilyen módon (akár lelkileg) bántaná a gyerekeket.

A megcsalás viszont nem (vagy nem biztos)... inkább elgondolkodnék, hogy miért ment máshoz és megbeszélném vele a dolgot.

Ahogy a szenvedélybetegség sem feltétlenül... inkább mellette állnék, és segítenék, ha hajlandó lenne gyógyulni. Persze ha nem akar (pl. elvonóra menni), az más kérdés.

A kapcsolat kihűlése már inkább... de az is csak akkor, ha már nincs más megoldás. Megbeszélés, vagy akár szakember segítsége is szóba jöhetne.

2016. márc. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!