Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált apukák/anyukák, nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált apukák/anyukák, nálatok hogy zajlik a láthatás?

Figyelt kérdés

Tehát milyen időközönként mentek a gyerekért (18 év alattira gondoltam), mennyi ideig van nálatok, mikor viszitek haza, ha van új párkapcsolatotok, az miként befolyásolja ezt az időszakot, stb.

Ezen felül minden érdekel amit érdemesnek tartatok leírni az téma kapcsán.


2015. ápr. 18. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Vasárnaponként pár órára eljön a kicsim apja hozzánk vagy elviszi magához. Néha ez is kimarad.

Nem beszéltük meg, hogy így lesz, csak alakult magától. Gondolom neki ennyi elég a gyermekéből.

2015. ápr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én egy 17 éves lány vagyok. Nálunk nincs megbeszélve semmi rendszeres dolog, van, hogy egy héten kétszer is találkozunk apummal, de van, hogy csak 2 havonta. Van, amikor pénteken/szombaton jön értem és elvisz magához 2-3 napra, van amikor ő jön hozzánk hétvégén, de nem marad sokáig. És mostanában gyakran előfordul, hogy hétköznap alszom nála egy napot a meccsek miatt (Barca fan vagyok, és neki van csak DIgije, amin néha szoktak menni a meccsek). Illetve nyáron együtt megyünk nyaralni (van , amikor anuym is jön, van amikor a haverjait i hozza magával).


17/L

2015. ápr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kéthetente hétvége. A hétköznapok a tanulásé.
2015. ápr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!