Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nálatok mi volt az a legeslegu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mi volt az a legeslegutolsó esemény vagy történés, ami után már semmi sem tudott visszatartani a válástól?

Figyelt kérdés
És ha már 100% volt a döntés, hogy tudtátok végig is csinálni? (Harmadik fél nincs, ha lenne bármilyen formában, sokkal egyszerűbb volna a történet.)
2014. szept. 12. 07:01
 1/5 anonim ***** válasza:
mi egy apróságon vesztünk össze. tényleg semmiség. de akkor azt éreztem hogy most van elegem. még aznap este összepakolt és elment. végigcsinálni nehéz volt. de hamar bebizonyosodott hogy jól döntöttem
2014. szept. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legutolsó csepp a pohárban az volt mikor a hátam mögött milliós tételű adósságokat halmozott fel, amit nekem kellett fizetnem, mert ő a fizetését elszórta minden sz@rra. Ezelőtt se volt felhőtlen a házasságunk, de ez jelentősen megkönnyítette a döntésem, hogy minden téren jobb nélküle.
2014. szept. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok apró dolog csúcsosodott ki, elméletben meg is beszéltük hogy kész, ennek a házasságnak vége. De együtt éltünk, a válást sem adtuk be. Én titkon bíztam hogy egy kis "szünet" és helyre áll a dolog, van egy kislányunk is. Aztán a férjem megjelent egy kolléganőjével, hogy hát bocsika de gyerekünk lesz.
2014. szept. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó húzása az volt az alkoholista férjemnek, hogy (amikor hulla részegen hazatámolygott és szexet akart amit megtagadtam,) elkezdte összetörni a bútorokat mérgében. Másnap felpakoltam a két gyereket és elköltöztem.
2014. szept. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A ferjem-volt ferjem! azt mondta hogy eljünk nyitott hazassagban.Ez Volt az utolso utani csepp.
2014. szept. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!