Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás esetén kötelező a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás esetén kötelező a bíróságon megjelenni?

Figyelt kérdés
Most lesz az első tárgyalás, én vagyok az alperes, külföldön tartózkodom, úgy tudom az első tárgyaláson nem kötelező megjelenni. Mindenben megegyeztünk, állítólag így a másodikon már szét is választanak minket, ahol már meg kell majd jelennem. Jól tudom hogy az elsőn nem kötelező megjelenni?
2016. ápr. 12. 00:32
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Sose tudom, ki melyik fél. Így tehát a magyarázat: ha te adtad be, akkor igen. Ha te adtad be és van ügyvéded, aki képvisel, akkor nem. Ha nem te adtad be, akkor nem. Amennyiben te adtad be és nincs ügyvéded, nem mész el, akkor lezárják az ügyet ítélet nélkül.
2016. ápr. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első tökéletesen leírta
2016. ápr. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ezek szerint helyes volt az infóm.
2016. ápr. 13. 01:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!