Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A volt férjem egy retkes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt férjem egy retkes prostituáltat szedett fel. Van valami törvényes módja annak, hogy távol tartsam a gyereket az új szerzeménytől?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom bizonyítani, hogy miből él(t) a hölgyemény, de egyértelmű. El lehet tiltani a gyereket tőle? Vagy az, hogy a "hölgy" rossz hatással lenne a kislányomra, hogyan lehet ezt szabályozni?

2016. ápr. 25. 21:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Pontosabban, 9-es, de szerintem egyértelmű
2016. ápr. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, meg is köszöntem neki priviben. Csak ha az illető új nőci 3ig nem tud elszámolni vajmi kevés esély van arra, hogy egy ilyen beszélgetés célba ér. Mindenesetre az apuka biztosított arról, hogy el fogja különíteni az "egyéb dolgait" a gyerektől, és ő maga mondta, h nem pótmamit keres neki, én csak ebben bízom. Ha egy normális nő lenne én is leülnék vele beszélni, ill ha én lennék a mostoha szintén szívesen elbeszélgetnék az anyukával, mindenkinek jobb így, tiszta lapokkal. Csak ehhez kell egy bizonyos intelligencia szint, ami sajnos nem mindenkiben van meg...
2016. ápr. 26. 16:54
 13/17 anonim ***** válasza:

Beszéltér már egyáltalán vele? Nem csak egy tanult ember lehet inteligens.

Szerencsére nincs olyan törvény ,ahol eltiltják valakitől a gyerekét ,csak mert olyan a párja ,aki neked egyszerűen csak nem tetszik.

2016. ápr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, ebben meg Neked van igazad.. nemtudom, akkor is muszáj megpróbálnod vele beszélni, de egyébként abszolút megértem, hogy mérges vagy erre a helyzetre, én is az lennék. Hiába tartom higgadt, logikus lépének hogy leülj velük beszélni, biztos, hogy én is rohadt ideges lennék. (én nem vagyok sajnos ennyire diplomatikus, mint a 9-es válaszadó hölgy). Nem mindenki képes erre. és tényleg igazad van abban, hogy egy IQ bajnokkal még nehezebb, és igen is szégyen ez a foglalkozás, amit csinált.
2016. ápr. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsen ilyen törvényi szabályozás,nem tilthatod el tőle.
2016. ápr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 omba ***** válasza:
100%

A gyámhivatal felejtős... ahogy írod is:

"Sajnos nem tudom bizonyítani, hogy miből él(t) " - de ha még tudnád is.


Szóval törődj bele a helyzetbe cseszegesd a beosztottakat.

2016. máj. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Jaj, hát aztán, nekem meg három diplomám van. És akkor mi van?
2016. máj. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!