Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Te lemondanál a pénzről ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te lemondanál a pénzről ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Röviden:

válás

2 gyerek anyánál

900 ezer autóhitelt fizettem ki helyette mint kezes (nem használtam)

Ezen felül még kb 4 millió forintal tartozik nekem a vagyonmegsoztás és egyéb okok miatt.

lakáshitelt,rezsit, közös költséget nem fizeti az anya, lakáshitelt felmondták.

Lakást el akarjuk adni, de ami marad kb 3 millió, azt mind ő szeretné megkapni és ehhez mereven ragaszkodik.

Ha nem megyek bele, hagyja, hogy végrehajtásig, majd árverezésig fajuljon a dolog.


2016. máj. 4. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Mi a szar? Ne hagyd már magad kihasználni eleve miért kellett házasodnod? Ha nincs annyi pénzed hogy egy válást se érezz meg akkor nem érdemes
2016. máj. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jó hülyeséget írtam én se értem annyi a lényeg hogy amit lehet ne engedj de ha nem akarsz bíróságra járni és van egy magas fizetésed akkor hagyd
2016. máj. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dehogy hagyd, ugyved es hajra mindennek a fele illeti nehogymar elvigye az egesz hazat:-))Egyebkent manapsag marlehet olcson ugy edet talalni, atyam milyen nok vannak, katasztrofa.
2016. máj. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

minden hitel közös hisz házasok voltatok már mért tartozna neked

a ház is közös ami marad utána felezödik

2016. máj. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne hagyd magad még jobban kihasználni! Sosem lesz elég neki a pénz, ráadásul a gyerekeidet is ellened hangolja majd. Legyél kemény vele, mert míg élsz rajtad fog taposni.


"A nő olyan, mint az autó. Csak kétszer tud igazán örömet okozni. Egyszer, amikor megszerzed, és egyszer, amikor megszabadulsz tőle. Viszont ez a két pillanat egy férfinak minden pénzt megér."

2016. máj. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Az idézet ellentmond azzal amit írtál.

Az idézet szerint minden pénzt megér, hogy megszabaduljak tőle, tehát lemondok az engem illető összegről azért, hogy megszabaduljak tőle.

2016. máj. 5. 06:29
 7/9 anonim ***** válasza:

#6 Ez így van. :-) Az idézet a "szójárásom".

Viszont a nők sem mondanak le soha, egy fillérről sem. Te legalább ahhoz ragaszkodj, amit a bíróság megenged, hogy megtarts, ami amúgy is kevés. Utána még úgyis követelőzni fog, a gyerekek mögé bújva.

2016. máj. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%
Az attól is függ, hogy te mit viselsz el és mennyire szereted őt(noha épp váltok). Ha kidobna a párom, azt mondanám, hogy legyen minden az övé. Ez csak az én semmitmondó véleményem. A 3 millió nem sok, ha el kell költeni, de, ha meg kell dolgozni érte, akkor igen.
2016. máj. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Off:mi a bűnöd h ennyire meggyűlölt?
2016. máj. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!